Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes kiutes mennyi idos...

Anyatejes kiutes mennyi idos korban jott ki a babatoknal? Meddig tartott, kentetek ra valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, az anyai hormonok okozzak. Akinek tobb gyereke van, ti is azt tapasztaltatok, hogy egyre korabbi idopontban jon ki vagy csak en latom igy?

Elsonel kb 4-5 hetesen kezdodott, masodiknal inkabb 3, a harmadikamnal mar 2 hetesen. Viszont nem emlekszem a tobbinel meddig tartott.


2016. okt. 27. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a legkisebbemnel most csunyabb, mint a 2 nagyobbnal volt, bar lehet azert tunik annak, mert nagyon feher bore van.
2016. okt. 27. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányomnál volt, ha jól emlékszem olyan 6-8hetes korában jött ki. Anyatejet kentünk rá, és kb 2hétig volt. A fiamnál nem jött ki.
2016. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiamnál 2 hetesen jött ki, olyan 2 hétig tartott, nem kentem rá semmit.

A lányomnál nem jött ki, neki a cicijében volt 1-1 nagy csomó, de elmúlt olyan 1-1,5 hónapos korára.

2016. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk épp nem a hormonok okozták, hanem amíg csokit ettem szoptatás mellett
2016. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!