Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 5 hónapos anyatejes,...

Babám 5 hónapos anyatejes, jövő hónapban kezdjük a hozzátáplálást. Cumisüvegből még az anyatejet sem fogadja el, hogy fogom így itatni?

Figyelt kérdés
Csőrös poharat szerintetek elfogadná,ha vennék?Mit javasoltok?
2010. ápr. 27. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Itatni megpróbálhatod csőrösből is vagy rögtön pohárból. Nagyon ügyesek tudnak ám lenni a babák! Egy-két hét és bele fog jönni. Cumisüvegre nem is kell rászoktatnod. Az etetést pedig egyértelműen kanállal. B.
2010. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én az első pillanattól sima mokkás pohárból itattam a kislányomat (azaz 6 hónapos kora óta). A csőrösből nehezen tanult meg, mert egészen más a technikája, mint a szopizás, így maradt a pohár. Most 20 hónapos és hetek óta egyedül iszik pohárból, minden melléfolyatás nélkül...
2010. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elöször még amúgy se kell itatni,mert keveset fog enni és 2 szopi között fogod kóstoltatni. Ha már kihagysz egy szopit,akkor lehet evés után vizzel kinálni. Én babám kb 9 hós volt,amikor kinálgattam vizzel,sima pohárból. De a müanyag csörösböl is hamar megtanult inni.
2010. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálhatod pohárból, kanállal, nekünk puha szilikoncsőrős cumisüvegünk van. Van akinek csőrős pohara van, vagy amiben szívószál van. Én a helyedben megpróbálnám pohárból (eleinte tényleg nem kell mennyiséget innia, ráér tökéletesíteni a technikát), de a csőrős mellett szól, h azt egyszerűbb menet közben használni, mert nem lesz vizes tőle a baba, nem beszélve a gyümölcsléről. Én a szilikoncsőrősen azért választottam, mert babám nem ivott pohárból, ezt pedig a kezébe mertem adni, h próbálkozzon, nem veri ki vele a szemét, és nagyon élvezi h 'önálló'.

7 hós baba anyukája

2010. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is pont ilyen volt és én is azon aggódtam hogy hogyan fog igy inni. 6 hónapos kora után vettem neki egy (Avent) csőrös poharat és evés után próbáltam belőle megitatni. Aztán a kezébe nyomtam hogy ismerkedjen vele :)

Kb 2 hét alatt szépen rájött hogy mit is kell vele csinálni, hogyan kell szivni belőle.

2010. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!Akkor megpróbálkozunk a csőrös pohárral,mert jó lenne,ha valamiből majd útközben is tudna inni.Tényleg arra nem is gondoltam,hogy eleinte még nem kell majd innia,amég csak kóstolgat!Köszi a segítséget!
2010. ápr. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!