Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházban van a nagypapám,...

Kórházban van a nagypapám, sajnos nem sok ideje van vissza. Szeretné és én is szeretném, ha látná a dédunokáját. Ti bevinnétek a 10hónapos babátokat elbúcsúzni?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul van, cukros, kezd véglegesen elmenni az a maradék látása is, leállnak a veséi, a rákjai is olyan stádiumban van, hogy nem éri meg kezelni.

Nagyon szereti a dédunokáját, a szeme fénye, néh az őrületbe kerget az aggódásával.

Én is szeretném, ha az utolsó napja órája perce valami boldog dologgal telne, hogy "nyúzza" a kicsi. Mintha megfiatalodna mikor vele van.

Viszont mindenki lebeszél róla, mert a kórház, és beteg lesz a kicsi...

Mit tegyek?


2010. ápr. 27. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én bevinném.
2010. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
BEVINNÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én is bevinném.remélhetőleg nem lesz beteg,nem a fertőző osztályra mész.legyetek ott csak kevés időt.és ha esetleg mégis beteg lenne,majd meg gyógyul,viszont az ember lelkiismerete egy életen át fájna.én bevinném.
2010. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 bucibabuci ***** válasza:
100%

én is bevinném, gondolom nem fertőző osztályon van,

ezt a boldogságot ne vedd el tőle.

2010. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen!!!
2010. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Tedd ami mindharmatoknak jo. Szerintem vidd be. Neked a lelkiismereted lesz nyugott, a pici orulni fog a dedinek es a nagypapadnak meg lesz az utolso akarata. Szerintem meg nem akkora hogy rossz emlekek gyotornek kesobb emiatt, es nem hiszem hogy beteg lesz.

En biztos bevinnem.

2010. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyikám is szerette volna látni a haláloságyán a lányaimat,de sajnos nyirokmirigy rákja volt,ami a legalattomosabb....tele volt nyílt 2-5 cm-es fekélyekkel a hasa...hozzá az a szag.....(bocsi a részletekért)de sajna ez a tény,és mellé a 170 cm asszony 35 kilós....engem is megviselt a látvány,ezért nem vittem be őket,bár mondta is a mama mikor még magánál volt,és volt ereje beszélni hogy ne vigyem őket,már csak a szag miatt sem,de halála napján,mikor már nem tudod mozdulni sem,és csak 20 perc alatt tudtam kivenni a motyogásából hogy mit szeretne,hát látni a 6 hós,illetve 8 hós dédunokáit. Telón megmutattam neki ökek,utolsó erejéből kicsordult egy könycsepp,és lehunyta a szemeit...2 hónapja volt,de ez amit most leírtam neked,mindig hangos zokogásra késztet...most is....úgy hogy vidd be szerintem,még pici,és legalább megnyugszik a lelked hogy láthatta...

Sok erőt kívánok Nektek!

Ada.

2010. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy életen át azon rágódnál, miért nem tetted meg! Vidd be hozzá, hacsak nem fertőző osztályon van. Persze ne nagyon hagyd végigtapogatni,-nyalogatni mindent.

Sok erőt a családnak az utolsó időkhöz.

(O)

2010. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
VIDD!!!
2010. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen bevinném!!
2010. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!