Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudtam elbúcsúzni a...

Nem tudtam elbúcsúzni a legjobb barátnőmtől?! (lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm hazament. Nagyon váratlanul történt. Sajnos muszáj volt hazamennie, igaz már tervezve volt a hazamenetel, de nem ilyen hirtelen. Tegnap még úgy volt hogy találkozunk, de aztán kiderült hogy hazament. Búcsúzás nélkül, egy sms-t sem írt, semmi. Az is igaz hogy nehéz a helyzete. Annyira rosszul érzem magam, hogy nem tudtam elbúcsúzni tőle, megölelni és minden jót kívánni és elmondani hogy milyen fontos nekem. Interneten keresztül fogjuk tudni tartani a kapcsolatot, ez igaz, de akkor sem vígasztal, hogy nem búcsúztam el tőle úgy ahogy szerettem volna. Nagyon bánt ez a dolog :( Vagy szerintetek túlreagálom? Mit gondoltok?
2011. okt. 9. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Igen, nem tudtál elbúcsúzni a legjobb barátnődtől.


Egyébként miért ő a legjobb?

A többi sz@rt sem ér?

2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nos kedves első válaszoló! Ezzel a válasszal ugyan nem segítettél ki, de azért köszönöm.

És hogy válaszoljak a kérdésedre, azért a legjobb mert vele mindent megtudok beszélni. Amikor vele vagyok teljesen felszabadultak vagyunk. Nagyon értékes ember, akire fel tudok nézni. Imádunk együtt lenni, hülyéskedni, beszélgetni, filmezni, olykor szomorkodni és kibeszélni az élet gondjait. Valamiért ő kiemelkedik a többi barátnőim közül, nem tudom konkrétan megmondani, hogy miért egyszerűen csak ezt érzem. És most nagyon hiányzik...

2011. okt. 9. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.


Egyébként túlreagálod kicsilány.

Inkább menj aludni, késő van már.

2011. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Kérdező, te meg interneten keresztül kérdezd meg a barátnődtől, miért nem köszönt el, meg semmi. Gondolom, hogy te is ugyanúgy fontos vagy neki, mint ő neked. Csak finoman elmondod neki, hogy ezt máshogy kellett volna, minden jobb lesz. Talán legközelebb nem esik ebbe a hibába.


Sok sikert! :) 17/F

2011. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha a válaszaimból nem jött le, akkor elmondom neked, hogy nem vagyok már kicsi...

Ezért a "kicsilány" megszólítást elavultnak tekinteném. Te is mehetsz aludni nyugodtan és kérlek aludj majd helyettem is :)

2011. okt. 9. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen messzire ment haza, és mennyi időre? Mikor tudjátok meglátogatni egymást legközelebb?
2011. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Ok, megyek aludni helyetted is.


Egyébként hány éves vagy?


UI: Egyébként néha tényleg paraszt vagyok, ezért bocsi.

Rossz napom van, és stresszes az életem.

2011. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Nagyon köszönöm a válaszod, valószínűleg igazad van. Mindenképpen megkérdezem majd miért alakult így ez az egész. De ugyanakkor mégsem értem, miért nem hívott még, hisz már délelőtt elment :( Na de majd kiderül minden a maga idejében.

Az első válaszoló jellemzése szerintem nagyon is helyt áll :)

2011. okt. 9. 21:28
 9/13 anonim válasza:

És ha mondjuk te megpróbálnád felhívni, mi van vele? :) Tudom nem neked kéne, hanem neki, de hátha észbe kap, vagy egyszerűen csak olyan a napja hogy kivan a hócipője mindennel, és ezért nem hív. Szerintem próbáld meg. :)


A 17/F voltam.

2011. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

300 km van köztünk. A személyes találkozást pedig nehéz lesz megszervezni. De remélem 2-3 hónapon belül sikerül majd találkoznunk!


Első válaszoló: Nem haragszom, nincs semmi baj. Azonban ha módodban áll, máskor ne másokon töltsd ki a stresszt.

19 éves vagyok egyébként.


17/F Már próbáltam hívni, azonban nem elérhető, ki van kapcsolva. Sms-t is írtam már, ezért vagyok egy kicsit kétségbeesve.

2011. okt. 9. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!