Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki meghal egy új élet...

Ha valaki meghal egy új élet kezdődik? A nagypapám haldoklik. Tegnap voltam a kórházban elbúcsúzni tőle. Ma reggel 3 különböző márkájú POZITÍV tesztem lett.2nap van a mesimig.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 09:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Lassa 2éve várjuk a babát,most megont kaptam clostyt,s mellé merckformint szedek.Szerintetek tényleg sikerült??ÉS ÉPPEN MOST??
2011. ápr. 14. 09:35
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami! Csak ennyit tudok mondani.
2011. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy sikerült, ha teszt pozitív

Egyébként mi is másfél évet próbálkoztunk és a beágyazódás kb a nagynéném halála idejére tehetö.

én 5 nappal a mensi elött teszteltem.

2011. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne vmi,dehát ha józan ésszel nézzük ez az élet rendje.Én is pont akkor estem teherbe tavaly mikor meghalt a dédimamám.Pont akkor.


Gratulálok vigyázz magadra.

2011. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de sajna ez előfordulhat. Nálunk a családban szűkebb és tágabb értelemben is előfordult. A nagyobbik lányom születése után 5 hónappal meg halt a papám, a kisebbik születése előtt 3 hónappal az anyósom anyukája. A férjem unokatesójának az apukája az unoka születése előtt 3 héttel halt meg.

Sajnálom a papádat.

2011. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van rendjén. Mi összesen 9 hónapig próbálkoztunk. Anyukám tavaly májusban halt meg, júniusban pozitívat teszteltem. Valaki elmegy, és jön helyette valaki más... ez az élet körforgása. Bár nagyon hiányzik anyukám, hiszem, hogy ennek valamiért így kellett lennie.
2011. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen!Én a dédnagyapám "helyére" jöttem.Azon a héten halt meg, amikor születtem.A nagymamámat felhívták az éjszaka közepén mikor megszülettem, hogy:"És hogy van a kedves nagymama?", mondta, hogy a körülményekhez képest jól.Ő a dédire gondolt, mert addig őt hívták nagymamának, hirtelen fel sem fogta, hogy ő lett nagymama!:-)

Gratulálok neked!!

2011. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom a nagypapádat! :(

A pozitív teszthez pedig gratulálok, mert azt jelenti babát vársz.

Szerintem is így van, valaki meghal és közben valaki meg megfogan/megszületik.

De én nem szeretném, hogy nekem akkor legyen pozitív tesztem ha nagymamám már nincs többé! :(( Én nagyon szeretném, ha megélné azt, hogy láthassa a dédunokáját! :(

De ha így haladok, akkor rám is ez vár úgy látom. :(

Vagy akkor legalább valami nagyon távoli rokon haljon meg, ne pont ő! :(

2011. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

kisfiam 8 hetes volt mikor apósom meghalt

:(

2011. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jaj lányok,de jó hogy írtatok..nagyon megkönnyeztem a soraitokat.Most nagyon nehéz a szívem....persze,boldog vagyok kimondhatatlanul,csak közben nagyon bánt ami a Papámmal történik.A kedvesemnek nem mondtam még a tesztet,mert szeretném biztosra tudni,hogy tényleg babát várok.a szüleimnek most meg nem tudom mondani,mert szerintem még nem ez a megfelelő pillanat.Pedig olyan szivesen világgá kürtölném!!És mindeközben meg arra gondolok,hogy szégyellnem kéne magam,mikor egy nagyon közeli családtag távozni készül,én csak a saját dolgommal vagyok elfoglalva önző módon.
2011. ápr. 14. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!