Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki megálmodja a baba nemét és nevét?

Figyelt kérdés
Még nem tudjuk fiú-e vagy lány,de reggel a férjem úgy kelt,hogy ő bizony megálmodta.. A néven még rágódom,annyira nem tetszik-a listában nem is volt-de ha már megálmodta? volt valaki így? Illett a név a picihez vagy végül mást adtatok?
2016. okt. 29. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Én azt vettem észre, hogy az apák pontosabban megérzik, hogy fiú lesz-e vagy lány, mint az anyák. Nem tudom, miért.

Az, hogy álmodott egy névvel, nem jelent sokat, csak megtetszett neki, mikor felébredt és visszaemlékezett rá.

A legtöbb esetben nincs abból gond, hogy illik-e a gyerekhez a neve, csak ha van a névnek jelentése. Az ilyen Virág, Csendike, Bátor, és társai.

Egy Katalinról vagy Tamásról nehéz eldönteni, hogy illik-e hozzá nagyobb korában.

2016. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 4x álmodtam azt hogy lány van a pocakban. Igy lett. A fiúval nem álmodtam semmi sosem egyszerűen tudtam hogy nem lány.
2016. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt álmodta hogy megszületett,kezébe adták és ő ezen a néven szólította.. Nincs ilyen nevű ismerősünk és a névkeresgélésben sem volt jelölt
2016. okt. 29. 17:36
 4/15 anonim ***** válasza:

az álmok szerintem a napi ingerek feldolgozását jelenti, így én nem tulajdonítanék neki jelentőséget.

annak már vizont igen, ha az apukának tetszik ez a név és szeretné adni. de natur egy álom miatt, nem gondolkodnék rajta.

2016. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő is meglepődött a néven és én is..:) végül is jó név
2016. okt. 29. 17:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lettem. Mi az a név?
2016. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én pont az éjjel álmodtam,hogy uh-on mondja a doki, hogy kisfiú, de még nagyon az elején álmomban kislányt fogtam a karomban,úgyhogy fel van adva a lecke 😁 Remélem a következő uh-on kiderül,már nagyon kíváncsi vagyok... 16hkm
2016. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindkettővel megálmodtam előre, egyiknél már volt nevünk, amit ő kért, második névnek kapta, másodszorra fiúra számítottunk, azt álmodtam, kislányt kaptam a kezembe és mondtam neki, XY, hát mégis lány lettél... aztán utolsó pillanatban kiderült, tényleg lány, és megkapta azt a nevet.
2016. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is megálmodtam a fiunk nevét, nem is foglalkoztam vele, de pár nap múlva a férjemnek is beugrott, és akkor rácsodálkoztam, hogy jééé, ezt álmodtam. Ezt is adtuk és nagyon illik hozzá, amit meg lecseréltünk miatta abszolút nem illett volna. Jó döntés volt hallgatni az álomra.
2016. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél az uh előtti éjszaka megálmodtam, hogy lány, pedig beleéltem magam a fiúba, a másodiknál meg tudtam, hogy fiú. Nevekről nem álmodtam.
2016. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!