Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig hiányolhatja a...

Mennyi ideig hiányolhatja a baba a játszócumit leszoktatásnál?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babàm, és el szeretném hagyni a cumit. Aki már megvonta mennyi ideig érezte hogy hiányolja a baba és mennyi idős volt ekkor a gyermek?
2016. okt. 28. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Eszembe se jutott volna eleve ilyen pici korában elvenni tőle. Oké, hogy nem egészséges, meg minden, viszont egy pici babát még ez nyugtat meg, ez a mozdulat, ez a reflex még bennük van.

Jó, nálunk már túlzásba ment, de tehettünk bármit, akkor sem akarta a kisfiunk elhagyni a cumit. Mondtuk neki, hogy adja oda a télapónak, ő azt mondta, hogy akkor inkább ne jöjjön a télapó. Próbáltunk mindent, elraktuk, mondván, hogy nincs meg, de csak sírt és sírt, nem aludt el nélküle, nyugtalan volt.

Szóval mikor nagyobb lett, akkor napközben elraktuk, hogy ne is jusson eszébe, csak alváshoz kapta meg.

Végül 4 éves volt, mikor teljesen elhagyta. Akkor tényleg úgy elrakta, hogy nem találtuk meg. Akkor elaludt nélküle, én megtaláltam, de már nem adtam neki oda. Nem is kérte, egyik napról a másikra lerakta és többet nem kérte.:)

Szerintem még te se akard tőle ilyen pici korában elvenni, viszont az sem jó persze, mint nálunk, hogy olyan sokáig cumizott.

2016. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Megkaphatja cserébe a melledet?
2016. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan azért lett megvonva tőle, mert a szopizás rovására ment.
2016. okt. 28. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:

"Pontosan azért lett megvonva tőle, mert a szopizás rovására ment."

Ha éhes, úgyis szopizni fog. Ha meg nem éhes, akkor meg nem kell ciciznie.:)

2016. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!