Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki panellakásba lakik, azok...

Aki panellakásba lakik, azok mindennap kijártok a babákkal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
mi nem panelban lakunk, és így is kijárunk, nem értem, mi az összefüggés a panellal. ha ott laknék, akkor is kijárnék.
2010. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is minden nap - persze ha az időjárás engedi - megyünk sétálni, mostanában egy nap többször is.
2010. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is járunk mindennap:-) Tesóm kertesben lakik, mégis többet van a levegőn az én babám:-)
2010. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy kijárunk,persze normális időjárási viszonyok mellett.
2010. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én értem mire gondolsz.olyan helyre ahol nincs lift,ugye?


szerintem egy paneles babának nagyobb szüksége van a kijárásra,4 fal közt egész nap nagyon durva,főleg amikor már nagyobb.Én is panelben lakom,most terhes vagyok kis garzonban élünk, de tudod olyan garzon,hogy van előkertje,szép nagy,szóval lesz hová tenni a babát szellőzni és játszani is és mivel szemben velünk a játszótér simán kitudom majd vinni oda is:)


Fontos,hogy vidd ki minden nap,tudom baromi nehéz lecipelni az emeletekről de szerintem ilyenkor érdemes előbb levinni a kocsit aztán bele a baba, az a 3 perc amíg leérsz nem vészes,a baba nem fog bajt okozni és hazafelé is előbb felviszed a gyereket aztán a kocsit.

2010. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Délelőtt és délután is 1-2 órára lemegyünk.
2010. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy panel vagy tégla. Én úgy érzem, borzasztó, hogy az utcán kell lófrálni, ahelyett, hogy a saját kertünkben lennénk. Szóval mi kijárunk, ha az idő engedi, de nagyon nem szeretem.
2010. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Délelőtt és délután is születésétől fogva. Télen csak ha engedte az idő akkor délkörüli órákban.


Igen, értem én mire gondolsz. Én cipekedem rendesen. Lassan nevezhetek az olimpiai csapatba súlyemelőnek olyan bicepszeim lettek. :) A férjem is izmos, már mégis le tudom győzni szkanderben, és a blúzaim is szűkek ujjban. Hát igen, 23-24 kg naponta 4 alkalom 4. emelet, pince nincs, tároló nincs :D


A lakászszövetkezet elnöke szerint az akadálymentesítés balesetveszélyes :D Szerintem az ő agyában van túl sok korlát.

2010. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy ki. Mostanság már reggel és délután is. Most kezdett el járni, így reggel ő is jön velem a boltba,és ebé után is megyünk sétálni.
2010. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden nap megyünk. 17 hós. Eddig talán összesen volt 6-7 nap, hogy nem mentünk le, mióta megszületett, de akkor tényleg ítéletidő volt. Meg is bolondulnék egész nap itthon.
2010. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!