Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogas kérdés, ki hogy ápolja...

Fogas kérdés, ki hogy ápolja az első fogakat? Vacsi előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Ki hogy oldja meg a fogápolást? Nekünk igy néz ki az esténk: fürdés, utána vacsi..de ha fürdésnél megmosom a fogát, akkor nem felesleges ha utána vacsi(tejpép)?9 hós a drága, most jött ki az alsó 2 foga:)
2010. ápr. 27. 17:49
 1/4 anonim válasza:

Mi akkor is mostuk a fogát,amikor még nem volt. :D

Szerette hogy dörzsöljük az ínyét :) Vacsora utána praktikusabb lenne.De ne közvetlenül,mert az káros lehet a fogacskáinak.Vacsi után legyen egy kis pihi,és még mielőtt elalszik,fogmosás.

2010. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk előbb van a vacsi mint a fürdés. Így a fogmosást is a fürdésnél ejtjük meg. Igaz, hogy utána még szokott inni lfekvés előtt egy kis teát vagy gyümilevet, de szerintem annyi nem számít...:)
2010. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi fürdés előtt vacsizunk, fürdéskor fogmosás, reggelig csak víz! Szerintem felesleges fogat mosni, ha egy kis teát, vagy gyümilevet iszik. Én pont így csinálom magamnál is. Fogmosás után semmi, max. víz.
2010. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vacsi, fürcsi akkor mosunk fogat. Aztán szopi és alszik.
2010. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!