Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Földbe furta a fejét lehet vm...

Földbe furta a fejét lehet vm baja? 2,5hónapos a babám egyre többször hasra fordul, szépen emelgeti a fejét ha elfárad oldalra fordítja.

Figyelt kérdés
Ma olyan történt amitől nagyon megijedtem, mikor kimentem vcre, ő háton feküdt nézelődött, az alatt a pár perc alatt hasra fordult és a fejét a földbe nyomta. Volt már veletek is ilyen nem lett agyi problémája?oda mentem hozzá bevolt vörösödve és sirni sem tudott, rögtön felkaptam megraztam, megnyugtattam.úgy megijedtem h elkapott a sírás 😳, nagyon félek most már a kisagyba is mindig figyelem. Meddig fog ez tartani? Mik a tapasztalaitok hány hónaposan fogja ösztönösen oldalra fordítani a fejét ha hason fekszik?
2016. nov. 2. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy a földbe fúrja a fejét, nem lesz agykárosodása. nyilván azért volt vörös mert erőlködött.

az, hogy megráztad nagyon nagy baj, nem szabad babát megrázni! agya még kisebb, nem simul a koponyájához igy mikor megrázod, hozzáverődik a csonthoz amitől bevérezhet és súlyos következményei lehetnek, sőt bele is halhat!

de reméljük itt azért nincs ilyenről szó.


az, hogy hátról hasra fordul egy 2,5 hónaposnál nem jó jel, feszes izomzatra utal, ajánlom vidd el neurológushoz.

enyém 10 hetesen kezdett el forogni, mi gyógytorára járunk

2016. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon izgő mozgó már a születésétől kezdve, eléggé nagy baba lett majdnem 4kg 53cm. Nem feszítti magát laza mosolygós baba, lehet h csak korábban fejlődik, már a mászó gyakorlatokat csinálja. Doki szerint tök normális.ez az eset most igy vissza gondolva, fáradságtól lehetett. Annyira azert nem raztam meg csak ůgy mint böfizésnél megütögettem a hátát. Köszi a választ.
2016. nov. 2. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Màszó mozdulatok??
2016. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi elküldte. Milyen mászó gyakorlatokat csinál 2,5 hónaposan?
2016. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog mászni a babád 3 hónaposan, az tuti. Tedd gyakran hasra, hadd tanulja meg tartani magát, erősödjön!
2016. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nagy baba nem itt kezdődik. Az enyém ennnyivel született, és 2 hónaposan már szépen támaszkodott az alkarján.

Ennyitől nem lesz baja, nyugi!

2016. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz,ne aggodj.

Az En kisfiam nagyon lusti,es nagy baba.igaz atlagos sullyal szuletett de pl 5 hosan 9kilo volt.

Sokszor volt,hogy hason fekudt az agyon,de mar elfaradt a nyaka es arcal lefele tette le a fejet.utana nem sokkal oldalra is forditotta.eleve atlagnal nagyobb a buksija is.

De tenyleg gyakran volt ilyen.nagyon nem szerett hason es sokat erolkodott,hogy megforduljon.tiszta voros szokott lenni,es le is izzadt.

2016. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺
2016. nov. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!