Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babám tegnap óta náthás,...

2 hós babám tegnap óta náthás, vigyem sétálni?

Figyelt kérdés
ha vigyem, mennyi időre, és mit adjak rá? kb 8 fok van
2016. nov. 3. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyed, úgy ahogy szoktad. A náthának a levegőzés jót tesz.
2016. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs láza és nem hisztis én vinném, lehet kicsit rövidebb időre mint általában. Hogy mit adsz rá neked kell tudnod, én egy picit vastagabban öltöztetném.
2016. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azért kérdem, mert nem tudom...

tegnap volt rajta egy hosszú ujjas, rajta egy rövidujjas body, alul leggings zoknival, sapka, és egy plüss overáll, levegőn kb 40-50percet volt de nem egybefüggően, voltunk 2 boltban is. Mégis megfázott...

2016. nov. 3. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Hosszz ujju body. Pluss rugdalozo, kabat, takaro, sapka.
2016. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 7 hosom nathas mar egy hete.bar szerintem a foga miatt,mert amiota kibujt szepen mulik a natha.

Levegon egyaltalan nem folyt az orra.jokat aludt.

Viszont szerintem keves ruha volt rajt....

A plusson attfuj a legenyhebb szel is.

En most a kisfiam ugy viszem ki,hogy egy hosszu bady,egy harisnya,egy pulover,vekony overal(nem belelt,de nem pluss,rendes overal anyag) vekony sapka,de az overal kapucnia is ra van huzva a fejere es meg vekony pleddel betakarom.

Estefele mar a labzsakot is rahuzom.

Ha hidegebb lesz akkor vastagabb overalt kap,vastag sapit es melegebb pulovert.

Agyon oltoztetni sem kell a gyereket,de azert ha fuj a szel pl akkor mindenkepp olyan overal kell,amin nem fuj at.

Ja,es ugye mi mar a sport reszben setalunk,nem mozesben,ez eleve nyitottabb.

2016. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso vok.

Most nez,hogy pukover sem volt rajt?az kellene mindenkepp.

Es ha boltba mesz ott vetkoztesd.legalabb a cipzarakat huzd le,sapit vedd le.de a legjobb,ha az iveral felso reszebol kiveszed.

Gondolj bele a boltban van 24-25 fok(felenk legalabbis)en is leizzadok kabatban,folyik rolam a viz.

Most ha leizzad,utana ujra ki a hidegbe izzadt testel,akkor konnyen megfazik.

Szoval boltban mindenkepp vegyel le rola ezt azt.

2016. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mózesban volt, alig lógott ki a buksija, nem fújhatta a szél. igen persze mindig kicipzározom mikor bemegyünk valahova, meg a mózes tetejéről a védőt is lecsatolom olyankor.


ilyen volt rajta legfelül:

[link]

2016. nov. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!