Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem sétálni náthás...

Kivihetem sétálni náthás 10hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Már 5napja náthás. Semmi baja, csak az orra folyik folyamatosan. Azóta nem vittem sétálni ebben a ködös időben. Ma már kivihetem szerintetek? Kezdek bedilizni itthon, viszont még egyáltalán nem javul a nátha.
2011. nov. 18. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A náthának jót tesz a levegő.Csak ha lázas,akkor nem szabad kivinni,uh csak nyugodtan
2011. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy jobb lesz neki is,ha kiviszed levegőzni.Nagy baba már,nem újszülött,hogy ennyire óvni kell a hideg levegőtől.
2011. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha a náthából komoly betegséget akarsz, akkor csak hajrá. Le van gyengülve az immunrendszere, kint meg hideg van.

Ráadásul még szmog is, az egész országban. Pesten szmogriadó, forgalomkorlátozással.

Az, hogy nem bírod otthon, a te problémád. Ha hazajött a férjed, bízd rá a babát 1 órára, menj el sétálni vagy vásárolni.


A gyereket látta orvos? Ennyi idő alatt már illene javulnia... Biztos, hogy nátha és nem pl. allergia?

2011. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na, jó ellentétes válaszokat adtatok:)!

Igen, inkább engem zavar, hogy bent ülünk napok óta:)!

Én is a köd miatt aggódok, elég nedves a levegő.

Nasivin orrsprayt használunk a védőnő tanácsára, meg porszívózom 4-5x naponta. Védőnő szerint nem kell orvoshoz vinnem, ha nem zöld a trutyi az orrában és ezen kívül nincs más baja. 7napig is tarthat szerinte. Lehet, hogy dokihoz kellene vinni?

2011. nov. 18. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Én az egészségeseket sem viszem ki.


[link]


Pedig már nekem is tele a hócipőm, főleg a nagyobb 3 éves menne ki nagyon, de a kicsi 9 hós is.

2011. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát én ha közérzetre rendben van, kivinném. A hideget ki lehet küszöbölni azzal, hogy jól felöltözteted, én már ráadtam az overálját, nem fázott egyáltalán. Itt már a köd is eloszlott, egyedül a szmog miatt nem vinném most ki hosszabb időre, bár Pest legszélén lakunk, nem tudom ti merre vagytok. 10-15 perc lehet hogy neki és neked is jót tenne.

Én a gyerekorvost felhívnám, nálunk az asszisztens is nagyon segítőkész.

2011. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban élünk, messze Budapesttől, itt nem vészes a szmog. Én ki tudok menni este, mikor a férjem hazajön, kisfiam is jól elven itthon. Akkor inkább nem vigyem?
2011. nov. 18. 10:43
 8/13 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit, azt mondta menjünk be. Remélem nem talál semmit.
2011. nov. 18. 10:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor a sétakérdés is megoldódott. Reméljük nem talál semmit, de jobb a bizonyosság, jól teszed, hogy elmész vele a dokihoz is.


6-os voltam.

2011. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, majd írom, mi volt!
2011. nov. 18. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!