Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírtátok a szeparációs...

Hogy bírtátok a szeparációs szorongásos időszakot?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nincs semmi életem. Pisilni és enni is csak akkor tudok, ha épp alszik. (Vagy ha már nagyon kell, akkor hagyom sírni addig míg elszaladok WCre.)
2016. nov. 3. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Egyébként miért nem hagyod hogy utánad menjen?

2016. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos pont ma. Még csak mászik. Nem szeretem, ha kijö utánam, mert csak a hálószobákban van szőnyeg, a lakás többi részén járólap van, ami hideg, plusz sokszor eldől mászásból, beüti a fejét, félek, hogy betörne a feje, ha a kövön koppanna.
2016. nov. 3. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehezen. Mindenhova követett, ha nem rá figyeltem kapaszkodott a nadrágomba és alig tudtam megmozdulni is, még egy teregetés vagy mosogatás is egy élmény volt így.

Meg eddig éjjel visszaaltatásnál elég volt a cumi, ekkor pár hétig bent kellett lennem nála 10-20 percig és alig tudtam visszaaludni.

Én hagytam, hogy kövessen. Egyébként szívesen teszi azóta is, csak már lefoglalja magát ott, ahol vagyok így meg lehet mozdulni.

2016. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Az én kisfiam már elmúlt 16 hónapos, de még mindig nem tudok úgy wc -re menni, hogy ne üvöltsön. Nappal engedem, hogy jöjjön utánam, de éjszaka nem cipelem le az emeletről közel 8 hónapos terhesen.
2016. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!