Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden virágzik egyszerre, és...

Minden virágzik egyszerre, és most még rajtam is kijött. Gyermeked is allergiás ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
Doki megnézte,és nagyon vörös volt a szeme,ez volt hétfőn.Kapott minden féle gyógyszert,szemcseppet.Igenám,de a kis popsija olyan piros lett,meg érdes,és amikor tisztába teszem,beremeg szegény. :( Neogranormonnal kenem,és mára azért gyógyult sokat kedd óta,mert akkor kezdett el pirosodni.Másnak is van hasonló tapasztalata?
2010. ápr. 28. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2 kicsim van, de szerencsére még nem tapasztaltam. De tényleg nagyon gáz, most a nyárfa virága is szál mindenfelé. Anyatejes?
2010. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mind a két kicsinek ez a baja velem az élen.A nyárfa virága a gond.Szedik a gyogyszert.
2010. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Közben eltelt azóta pár nap,a kérdést nem ma tettem fel,csak kiemeltem,mert nem kaptam választ senkitől. 17 hónapos,már régen nem szopik. Most már jól van,csak én vagyok náthás vagy micsoda,mert állandóan fújom az orrom,nem fáj semmim,de a torkom az fájt 2 napig is.A popsija már rendben van,picit piros már,kapott rá kenőcsöt.Gyógyszert nem kap már,nem találom szükségesnek,és valószínű a Ceclor-nak köszönhetem,hogy a popsija kipirosodott:((( De hála az égnek,minden oké :)
2010. ápr. 30. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!