Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha nyilatkozatban lemondok a védőnői szolgáltatásról?

Figyelt kérdés
Keresztbe tud-e tenni? Egyszerűen elegem lett az észosztásból.
2010. ápr. 28. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
semmi következménye nem lesz. Én is lemondtam. Már a kórházban is.
2010. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A gyerekem 5 hónapos és eddig nem mertem "szembeszállni" a védőnővel, de most úgy érzem, hogy elég volt. Elegendő lehet a havi 1x tanácsadás?
2010. ápr. 28. 11:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz. Max. neked kell mérni havonta a picit. De ez kibírható :)
2010. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért... de van ilyenre lehetőség? Én úgy tudtam a védőnő kötelező...

Ha ezt tudom, akkor én is emelett döntök, bár nálunk sok vizet nem zavar. Mióta megszületett a kisfiam 2x volt kint... egyszer mikor hazajöttünk, egyszer rá egy hétre. Azóta csak a dokinál láttam... 9 hetes a kisfiam.

2010. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

hát...ne vedd kioktatásnak, de szerintem válassz másik védőnőt. Ha nem vagy megelégedve vele...

De ha első babád van, akkor sztem mindenképpen vedd igénybe a védőnőt, mert azért ő mégis csak szakember.

Kivéve persze ha gonosz, vagy vmi...de én akkor is azt mondom h kell a védőnő!

2010. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Miért ne lenne elég? Az én kislányomat utoljára 1 hónaposan jött ki megnézni, azóta csak néha, mikor beviszem megmérni. De sokszor kis se jön, ha ott vagyunk, így más méri... Pedig én nem mondtam le semmit :) Igaz, nem is hiányzik, hogy ossza az észt.. Ha meg valami kérdésed van, megkérdezed a dokit, vagy itt kérsz tanácsot :DD
2010. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőt nem lehet választani, a körzet szerint "illetékest" kapjuk... tehát marad a tűrés, vagy, hogy lemondod..
2010. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Tudomásom szerint védőnőt nem lehet csak úgy választani, mivel lakóhely szerint vannak beosztva. Én nem is tudtam, hogy le lehet mondani erről. Mondjuk nekem mindegy, mert én sem láttam már két hónapja, csak a dokinál, de ott meg nem lehet vele beszélni, mert futószalagon jönnek a gyerekek és ugrálnak össze-vissza. Pedig nekem lenne hozzá pár kérdésem. Ahhoz képest, hogy kis súllyal született a babám háromszor volt nálam. Egyébként most vagyunk öt hónaposak. Más meg mindig panaszkodik, hogy a védőnő állandóan nála ül.
2010. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves anyukák!!! Nagyon köszi a válaszokat! Mivel úgy tudom védőnőt nem lehet választani, ő körzetre van leosztva, nem marad hátra más, minthogy beadom az unalmast. Nem szeretem a gonosz embereket... Mi baj van azzal, ha altatom napközben is a gyerekemet? Már dédelgetni sem lehet a saját magzatomat? Most újabban ez nem tetszik neki.
2010. ápr. 28. 11:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
11.16-os vagyok. Miért baj, ha altatod? Én is szoktam, főleg akkor, ha alszik, majd felriad valami miatt. Ilyenkor mindig magamhoz ölelem és mellkasomra fektetem és ott elalszik. Szerintem ez tök jó érzés. Én egyszer kérdeztem a hozzátáplálásról, azt mondta, hogy majd hat hónaposan. Ennyi.
2010. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!