Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El lehet-e úgy válni hivatalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet-e úgy válni hivatalosan, hogy az egyik fél nincs jelen a tárgyaláson, viszont írásos nyilatkozatban kijelenti 2 tanú aláírásával, hogy szándékozik elválni és a vagyonban megegyezett a párjával? /Gyerek nincs/

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
nem. Ha a felperes nincs ott, akkor egyszer napolnak, utána beszüntetik az eljárást
2011. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De el lehet válni.Akkor is szétválasztják az embert akkor is ha az egyik fél nem jelenik meg.

Amikor a szüleim váltak,anyán nem jelent meg,mégis a bíró kimondta a válást.

2011. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha te vagy a felperes és az alperes az aki nem jelenne meg,de írásos nyilatkozatban elismerné,hogy ő is válni akar,akkor nincs semmi akadálya a válásnak.Nem kötelező ott lenni az alperesnek.A felperesnek igen,hiszen ő indítja el a válópert.
2011. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Kedves előző a kérdés arra vonatkozott,ha EGYIK SEM jelenik meg. A felperesnek ott kell lennie
2011. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
*nem előző,második
2011. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%

16:47

ne is haragudj de nem tudsz olvasni?! A kérdésben az volt ,hogy "az egyik fél nincs jelen " .... tehát a másik ott van

2011. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

ma 16:47

második vagyok..Én úgy olvastam,hogy az "egyik fél nincs jelen" Sehol nem látom,hogy az lett volna odaírva hogy "egyik sem"..

Ezért úgy értelmeztem,hogy az egyik fél nem jelenik meg..

2011. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!