Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves gyakorló Anyukák!...

Kedves gyakorló Anyukák! Ajánlanátok nekem háromfunkciós babakocsit, ami max.90000 Ft-ba kerül és minőségi, megbízható és nem túl nehéz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

sose tudom,hogy a 3 funkciós mit jelent, vagyis,hogy a 3 a több e vagy az 4:)


mindeesetre baby merc annak van mózese (külön bele polár kivehető betét), sport és hordozó

2010. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Chipolino Gemma

Babaszafari.hu-n vettük. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem a legkönnyebb kocsi kategóriájában. Kicsire csukható. A kerekei nagyok, minden terepen szuperül boldogul, toltam már apró kavicsban, homokban, hóban, fenyőkéreg ösvényen.

2010. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SZia! Nézz körül a www.babaholmiolcson.hu, vagy személyesen a boltban. Nekem bébégo babakocsim van és meg vagyok vele elégedve.
2010. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Piere cardin 682-esem volt, imádtam!Most cseréltük le sport kocsira, és nagyon furcsa mert a piere c.-t sokkal könnyebb volt tolni, irányítani mint a mostanit.

De láttam hasonló nagyon szép új színeket itt pl.:

[link]

2010. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2 funkciós babakocsit vettem és külön autóba hordozót. A hordozónk Maxi Cosi Cabrio, ami biztonsági teszt győztes.

A babakocsink Hoco Monterio, ami sport és mózes. Mózessel együtt nincs 10 kg.

Ezek együtt használtan kijönnek 90ből. De akár úgy is, hogy új babakocsi és használt hordozó.

2010. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Espiro Vector 4

Nagyon jó kis kocsi, és 70-80 ezer körül van.

2010. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!