Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintek mik azok amiket...

Szerintek mik azok amiket felesleges megvenni?

Figyelt kérdés
Nalatok mik azok a baba holmik, amiket felesleges megvenni?
2016. nov. 9. 12:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Újszülöttnek? Nekünk a cumisüveg, cumi és tartozékai.
2016. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%

Nálunk nem volt felesleges dolog nagyon, hasfájós babaként tökéletes volt a hinta is pl, játszószőnyegen is sokat nézelődött már egész piciként,ezeket szokták mondani hogy feleslegesek,van olyan baba aki nem szereti.

Az 50-es ruhák voltak feleslegesek mert 53 cm-el született, ja és a bébiőr/légzésfigyelő mert nem úgy terveztem eredetileg és vettem,de aztán köztünk alszik első naptól.

2016. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
gyerekkád
2016. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ezt nem lehet általánosítani, ami az egyik babának/gyereknek bejön a másiknak nem biztos.Pl.Barátnőm babája imádja az anyahméh hangot adó kutyust, viszont a forgót az ágy felett utálja, mi is megvettük a kutyust ebből a tapasztalatból kiindulva, de a miénk utálta, nem nyugtatta meg.Aztán kaptunk forgót az ágya felé az meg imádja, órákig el tudja nézni, beszél neki.Mi most már azt csináljuk, hogy rokonoktól, barátoktól kölcsönkérünk dolgokat (pl. Legutóbb pihenőszéket) 1-2 nap próba, majd ha tetszik a babánknak, akkor veszünk egyet.Mondjuk nekünk szerencsénk van mert sok babás, kisgyerekes barát, rokon, ismerős van és még jószívűek is.☺
2016. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

Popsitörlőmelegítő...


Ha nem ilyen elszállt dologra gondolsz, nekünk pl a babáknak való hajkefe tök fölösleges volt, nem volt koszmós, de azt meg előre ugye nem lehet tudni. Igaz azt be lehet szerezni akkor is, ha megszületett. Mondjuk én nem is vásároltam nagyon elszálltan.

2016. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Mi az Adamo hintával buktunk egy nagyot. Megvettük tartozékokkal együtt majdnem 30e forintért, és ha beleteszem akkor sír. Most már jóval elmúlt 1 éves, de még most sem használja. Ha nagyobb beruházásba fogtok bele, előtte inkább kölcsönözzetek.

Cumi, cumisüveg nekünk is felesleges volt. Kis ruhákból nem kell sokat venni, m gyorsan kinövi.

2016. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk a kiságy feletti zenélő forgó volt felesleges, nem mi vettük, úgy kaptuk. Jó alvó volt a kisfiam, ha meg nem aludt, akkor nem volt a kiságyban.

De ez is olyan, hogy nagyon sokan használják és szeretik.

2016. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Hajmosókarika :-) mondjuk már nagyobb korában vettük, hátha azzal nem ordít hajmosáskor, de eddig csak ő mosta a mi hajunkat vele. Egyébként csomó mindent alig használtunk, pl. mellszívót kétszer, pocakmelegítő párnát vagy egy hétig, kiskádat 3 hónapig, almareszelőt kétszer, hordozókendőt vagy tízszer. Ezek nélkül bőven ellettünk volna.
2016. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

Nekem második baba már. Baba olló. Olyan sz.r volt,ki is dobtam. Hintőpor se kell. Babakád is disz,kettő is. Viz hőmérővel a nagy játszik,bár játék célból lett véve amúgy is.

Mellszívó két hét alatt betojt...

Cumi is disz,bár anyós beszélt rá miután hazajöttünk.

Ruha is rengeteg. De azt mind kaptuk.


Ezek vannak ,amiket feleslegesen vettünk.

Ami az és nincs is. Pelenka kuka,törlő melegítő,mérleg,bébiör,légzésfigyelö,és biztos tudnék mondani még,ami nekem felesleges,másnak meg nem. Ágy feletti forgó sincs,bébikomp se lesz,etető cumi se.

2016. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%

Nekünk felesleges volt a textilpelus, mert soha egy csepp tej nem jött ki belőle, úgyhogy most portörlőnek használom, de ahhoz meg ugye drága.

Volt pár ruha is veszi amit nem igazán tudtam ráadni ugyanígy a kiscipők , de ezeket úgy kaptuk.

Később fürdetéshez vettünk ilyen ülőkét amit a nagy kádb kell rakni, azt utálta.

2016. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!