Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyák, akiknek más a párjuk...

Anyák, akiknek más a párjuk mint a gyerek apja. A többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval. Én mindig is azt képzeltem, hogy lesz egy férfi, akivel közös gyerekek lesznek stb stb.. gondolom azért is ez a kép volt előttem, mert anyumék nem váltak el.

Na de a mostani párommal nem volt mar fényes a helyzet, de kiderült, hogy baba lesz. Jó. Akkor adtunk magunknak még egy esélyt.. hát.. nem épp úgy sikerült ahogy gondoltam. A részletekbe nem mennek bele.

De sokat gondolkodom, hogy hogy lenne a legjobb.

1. Hogy meg van mindenünk a babával (hozzá teszem nem az az ingyenélő vagyok, nyilván ha úgy alakul, elmennék dolgozni, próbálnék boldogulni), de közben beleőrülök a dolgokba, hogy míg en itthon vagyok, addig ő vígan eljár bulizni meg stb.

2. Vagy elmegyek egy gyerekkel a semmibe... mert a csaladban sincs senki olyan aki támogatni tudna.

Na de ha úgy is alakul, hogy szétmegyünk, helyre áll minden, elkezdek ismerkedni mással.. de én valahogy nem tudom elkepzelni, hogy nem egy férfitól van az összes gyerek. Ti ezt hogy éltétek át? Vagy valami tanacs?

Tudom, nyilván olyan embert kell keresni aki elfogadná a lányom, aki most 8 hós.

De én ezt nem birnám valahogy feldolgozni..

De ebben a kapcsolatban se kéne maradnom..

Meg mielőtt kérdeznétek 23 eves vagyok.

És igen. Becsúszott baba, és sokan mondták, hogy vetessem el. De nem tudtam megtenni, hogy elvetessem!!!

Szóval. Sz*r egy helyzet..



2016. nov. 9. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért látod így, mert (még) nem találkoztál azzal a férfivel, akin látod, hogy imád téged és a lányodat, mindent megtenne értetek és hogy neki ti vagytok az elsők. Azért mert még nem érezted egy férfivel sem, hogy a második gyerekedet neki szeretnéd szülni. Azért mert még azon gondolkozol, hogy maradj-e ebben a sz*r kapcsolatban.

Ha megtalálod azt a férfit, akivel ez az egész nem lesz kérdéses, akkor nem lesz mit feldolgozni, egyszerűen örülni fogsz, hogy kisbabátok lesz :)

(Nekem már megvannak- ikrek :D)

2016. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két fiam van, nem ugyanaz az apukájuk. Nem zavar, sőt, senkit nem zavar nálunk :) A férjemnek a nagyobbik fiam is olyan, mintha a sajátja lenne, a gyerek is az apjának tekinti, nekem meg aztán pláne nem okoz gondot, nekem így tökéletes a család :)
2016. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!