Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek oda szokott apa és...

Akiknek oda szokott apa és anya közé a gyerek hogy szokattátok vissza a saját ágyába?

Figyelt kérdés
Sajnos amióta elköltöztünk kislányunk nem hajlandó a saját szobájában aludni, csak mi velünk.Kisfiúnk is csak velünk alszik. Egyszercsak elkezdte hogy elaltatom be az ágyába 1-2óra múlva felkel és alig bírom vissza altatni, ha vissza alszik kb1óra és fent van, egyszerűen nem marad a helyén. Mit tegyünk elég szűkös 4-en egy ágyban?
2016. okt. 27. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb agy ?

:-D


Komolyan meg siman ...

Legalabbis nekem nem volt gond megbeszelni vele h sajat agyban alszik

Kis kedvenc alvomaci es pici feny esti mese

2016. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek?
2016. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En apro lepesekkel kezdtem. Eloszor odatettem egy matracot az agyunk melle es ott aludt. Velunk megis de nem a nagyagyban. En nem tudtam ugy aludni hogy keresztbefekudt folyamatosan (ami hogy mar 2eves volt nem fertunk el mellette) Aztan amikor a matracon mar minden rendben ment, akkor ment a szobajaba az agyaba es en fekudtem melle a matracra. Megvartam mig elaludt es visszamentem a ferjem melle. Most mar csak melle ulok, meseolvasas, alszik es csak reggel jon at befekudni mellenk. Amigy o kiskoratol velunk aludt.
2016. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lányunk 2,5éves a fiúk 1 éves. Azt már mi is bevetettük a nagynál hogy matracot tettünk az ágyúk mellé, de nem maradt meg úgy sem.a kicsit meg minden este a helyén altatom hátha egyszer megszokja
2016. okt. 27. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Az jutott még eszembe hogy mi lenne ha egy ágyban aludna a két gyerek. Lehet csak félnek a sötétben :) vagy emeletes ágy és odamennèl matracostul a szobájukba amíg elalszanak? Én lehet egyszerre szoktatnám őket a saját ágyukba, hogy ne érezze egyikse azt hogy az egyiknek lehet, a másiknak meg nem
2016. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne ez a 2 gyerek együtt altatása csak a fiam még szopizik éjszaka. Muszáj hogy a mi szobánkban aludjon.
2016. okt. 27. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Huhh hát akkor nekem is csak az az ötletem mint az első ek :) nagyobb ágy :)
2016. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!