Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 19 hónapos kisfiamnak ki...

A 19 hónapos kisfiamnak ki kell venni az orrmanduláját. Muszáj?

Figyelt kérdés

Születésétől kezdve horkol, mondtam is a dokiknak, de senki nem vett igazán komolyan, majd kinövi. Gégehurutja volt kb egy hónapja, kisebb megfázások, a lényeg, hogy nem tud kigyógyulni. (Szerintem több hónapja be lehet gyulladva az orrmandulája, csak nem figyeltek oda, mivel nem járt lázzal.)Most voltunk szakrendelésen végre-én hülye rég el kellett volna vinnem, a gyerekorvostól függetlenül-, aki azt mondta ki kellene venni.

Iszonyúan horkol,néha úgy érzem fuldokol, ott ülök mellette egész éjszaka.

Mi lenne a jobb? Mit tapasztaltatok? Húzni az időt, iszonyat gyógyszerekkel, vagy kivenni, aztán vagy visszanő, vagy nem? Mik a műtét kockázatai ilyen kicsi gyereknél?

(Ugyanezeket persze megbeszélem a dokival, de szeretnék tapasztalatokról is hallani. Köszi!)


2010. ápr. 28. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Pont ezt kérdeztem én is a napokban,bár mi ennyire nem horkolunk,de azért horkol szépen.ezeket a tanácsokat kaptam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2010. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt a bizonyos homeós orrcseppet kipróbálta más is? Milyen hatással és főként: mi a neve?
2010. ápr. 28. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Euphorbium a neve. Vannak benne gyulladáscsökkenő hatóanyagok, így lehet, hogy valóban segíteni fog. Egyébként tényleg igaz, hogy ha pici korban veszik ki az orrmandulát, akkor visszanőhet... A fiamnak 3 évesen volt az első orrmandula műtétje, amit 7 évesen újra kellett csinálni :((( A doki szerint sajnos még nagyon korai volt az első műtét...
2010. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!