Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melinda Abigél és Vivien...

Melinda Abigél és Vivien Fanni nevek hogy tetszenek? Ti milyen neveket adnátok ikerlányoknak ha 2 nevet akarnátok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Melinda, Fanni, Dorina ronda nevek.
2016. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Melinda Abigél és Vivien Fanni - így az egyik kislánynak két komoly hangzású neve lenne, a másiknak két knnyedebb. És hát nem tudhatjátok, melyiküknek milyen személyisége lesz.

Én cserélnék, és mondjuk Melinda Fanni és Vivien Abigél, így később nagyobb lenne a választásban a szabadságuk.


A Melinda és Vivien kimondottan tetszik nekem, a Melindának külön örülök, mert ahhoz képest, hogy milyen szép, alulértékelt és ritka. Az Abigél nekem annyira nem, de nem rossz. A Fanni tetszik legkevésbé, és ha a másik három név három szótagú, kicsit nekem kilóg. Mondjuk Fruzsina helyette? De a ti döntésetek, ha szereted ezt a nevet, és tetszik így, add ezt, nincs joga másnak beleszólni.

2016. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
nekem ebből a Melinda tetszik, az Abigél elmegy. Vivien Fanni nem igazán (Fanni pláne), így egyben meg nekem egy olyan bohókás személyiség jut eszembe, egy tinisorozat-lányhoz illik..
2016. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

A Melinda és az Abigél szép nevek, a másik kettő nekem nem tetszik.


Ha ikerlányaim lennének, én ezek közül választanék:

🐞Szonja & Maja

🐞Sára & Róza

🐞Gréta & Flóra

🐞Adél & Emma

🐞Vanda & Dalma

🐞Abigél & Natália

🐞Boróka & Kamilla

2016. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Inkább Melinda Vivien és Abigél Fanni
2021. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!