Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti mit tennétek a...

Anyukák ti mit tennétek a helyemben? Keressem ne keressem? Ja szerinte én vagyok ideg beteg mert rájöttem hogy 49 évesen 19 éves barátnője van ezért lépett le tőlünk.

Figyelt kérdés
A férjem 4 hónapja elköltözött engem ha kérek tőle telefonon valamit megaláz gyeden vagyok egy 10 hós babával és egy 13 éves gyerkőccel. anyagilag rászorulok.Ma itt ment el a házunk elött de ki se szállt megnézni a lányunkat a kislányom integetett a kocsi után:(((Mikor megkérdeztem miért azt mondta mert már tegnap látta!!!!!Azon kívűl hogy meg tudnám fojtani mit tegyek?
2010. ápr. 28. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj birosaghoz. Vannak ingyenes ugyvedek, a csaladsegito tud adni neveket. Mindenkeppen fizetnie kell a 2 gyerkoc utan.
2010. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartást köteles fizetni, azt a bíróság elintézi.Amúgy meg, hagyd a francba, ha ennyire nem érdeklik a lányok. 13 éves kislányod majd rájön, hogy mi a helyzet, és kérdőre vonja apukát. Ha meg tőled kérdez, hogy az apukája miért ilyen, mond el, ne másítsd a történetet.
2010. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi nagyon nehéz azon kivűl hogy kezdtem megnyugodni de ma mikor megláttam őket hisz a gyereke lehetne!!!
2010. ápr. 28. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek mind a két előttem íróval. gyerektartást köteles fizetni és ezt ne hagyd annyiban.
2010. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomoru hogy egy 49 éves ember ott hagyta a családját egy 19 évesért.Ha a két gyereknek szüksége van rá anyagilag fordulj birosághoz mert gyerektartást köteles fizetni.Anno mikor az én szüleim elváltak és mi anyámhoz kerültünk apának kötelesége volt fizetni.Ha jol emlékszem a fizetése alapján döntnek.De ez nem biztos.

Neked pedig azt tanácsolom hogy probáld elfelejteni és nem megfojtani.Tudom hogy ne mkönnyü de ha a két gyeerek érzi hogy feszült vagy miatta akkor ök is feszültek lesznek és nem fogsz birni velük.10 hosod még ugysem fogja hiányolni 13 éves gyereknek pedig magyarázd elm i a helyzet.

Sok sikert.

2010. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd, gyorsan! Ha kell segítség a fojtogatáshoz, akkor szólj, megyek!
2010. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megfojtani. Ha a 19 eves szeretojetol szivbajt kap, akkor mindene a tied/tietek. :-)

Nincs hozzaferesed a bankszamlajahoz? Akkor nem kene keregetni.

Egyebkent lehet, hogy csak kapuzarasi panik, es 2 honap mulva visszajon. Ha nem akarsz valni, akkor varj. Beszelj vele hidegen es logikusan, hogy a gyerekekrol gondoskodnia kell. Semmi erzelgosseg meg siras, igy nem mondhatja, hogy idegbeteg vagy.

Mondd meg neki, hogy ne alltassa magat, akarmennyire 19 eves lanykaval lofral, az nem csinal belole 20 evest.

2010. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Több ilyet láttam a környezetemben. Mindegyik férfi pár hónap után rágta az otthoni küszöböt! Mindegyik hiába, nem nyertek megbocsátást...nem egyszerű dolog, biztos hogy nagyon bánt ez a dolog téged. A férjed meg nem fog a 19 évessel megöregedni, az tuti. Az elején minden olyan érdekes, aztán mikor kezdi költögetni a hölgyike a pénzét és jönnek a szürke hétköznapok, na, akkor kezdi kapisgálni, mit is csinált. Nagyon sajnàlom, hogy ilyen szemét férjek és apák vannak!!!
2010. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

üyvéd,biroság

sajnálom,de ugyis visszatér hidd el:)

2010. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi nektek!Nagyon nehéz!!!!Van valakinek ötlete hogyan kell elinditani biróság felé válást?
2010. ápr. 29. 06:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!