Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti mit tennétek a...

Anyukák ti mit tennétek a helyemben? Keressem ne keressem? Ja szerinte én vagyok ideg beteg mert rájöttem hogy 49 évesen 19 éves barátnője van ezért lépett le tőlünk.

Figyelt kérdés
A férjem 4 hónapja elköltözött engem ha kérek tőle telefonon valamit megaláz gyeden vagyok egy 10 hós babával és egy 13 éves gyerkőccel. anyagilag rászorulok.Ma itt ment el a házunk elött de ki se szállt megnézni a lányunkat a kislányom integetett a kocsi után:(((Mikor megkérdeztem miért azt mondta mert már tegnap látta!!!!!Azon kívűl hogy meg tudnám fojtani mit tegyek?
2010. ápr. 28. 20:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ügyvéd segítségét kell kérned, ő előterjeszti a válási kérelmed, és segít kiforgatni mindenéből.

Annyit minimum megérdemel (ha nincs házassági szerződésetek).


Hasonló az én helyzetem is csak az én férjem 40 éves.

Én kiforgattam, miután a lány rájött, hogy úgy hogy az a havi 100 ide jön és a két gyerek néha hozzá (mondjuk ezt a férjem igényli) rájött, hogy nem is olyan jó ötlet ez, plusz a pénz se annyi már mint az elején. Ott hagyta.

Én nem fogadtam vissza, most pedig egyedül van és magányos, és szenved. S megérdemli!

2010. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!