Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves fiam feltérdelt a...

Fél éves fiam feltérdelt a szekrénynél és mindkét kezével elengedte, arccal a szekrény lapjának esett. A felső ínyét ütötte be. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés
Volt egy kis sírás, de hamar abbahagyta. Mikor megnéztem neki, úgy látom az egyik fognál ki van fehéredve, mintha már kicsit látszana a fognak a csíkja. Eddig nem néztem neki, de ez lehet az ütéstől? Vagy csak a foga jön? Tudom hogy hülye kérdés, de felmerült bennem, hogy mi van ha annyira megütötte, hogy megnyomódott a foga az ínyében.

2016. nov. 15. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a fogacskaja lesz🙂Ne izgulj, nem tortent semmi komoly.Amugy ugyes a kisfiad, ha mar felterdel ilyen koran!Gratula!🙂
2016. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nagyon akaratos kis szeleburdi :D
2016. nov. 15. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek ha esik max kicsattan a szája de nem lesz fehér az ínye, a foga lesz az!
2016. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne felejts majd el hogy ez történt!


Elmesélem a történetemet: 2-3 éves lehettem mikor elestem és telibe kaptam az ágy szélét (fa), középiskola 2.ban mikor fogászati röntgenen voltam egy sikertelen gyökérkezelés után akkor látták hogy a gyökércsúcs el van ferdülve, kérdezte az orvos hogy nem volt-e valamilyen balesetem amiben ott megüthettem, anyukám ekkor mesélte az esést... Mehettem kivésetni a bent maradó gyöketet :S Ha nagyon esett akár később baj is lehet belőle.


Nálatok úgy hangzik a foga jön :)

2016. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam :)Ment a zöld kezecske. Utolsó: nem az élébe ütötte, így gondolom nem kis területen érte az ütődés, remélem ilyesmi nem lesz, ami veled történt.
2016. nov. 15. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem lesz baj :)


Csak gondoltam elmesélem hogy akár sokkal később is milyen közetkezménye lehet egy ilyen balesetnek, az a rossz hogy az ilyen esések szinte kivédhetetlenek :/


#4

2016. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!