Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van olyan tükrös, fürdőszobai...

Van olyan tükrös, fürdőszobai felső szekrény, amihez nem kell falat fúrni, hanem felrahasztható csempére?

Figyelt kérdés
Bárhol lehet kapni ilyesmit? (IKEA, Praktiker, Baumax) És ha nem fúrva, tiplizve, és csvarozva teszik fel, akkor mivel ragasztják? Köszi :)
2012. febr. 10. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt. Olyan szekrényt keress, ami fémből van és a hátlapja is fém, mert ezt a teljes hátlapján rögzítheted, aminek csak egy sima vékony pozdorja a hátulja, az a fejedre fog szakadni.

A hátlapját és a csempét alkohollal tisztítsd le, kend be az egész hátlapot erős ragasztóval, és úgy ragaszd fel. De még így sincs rá garancia, hogy nem szakad rád az egész, mert a tükör miatt nehéz az ajtó.


De miért nem jó felfúrni? Sokkal egyszerűbb lenne és nagyobb választék lenne szekrényekből.

2012. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért, mert gondolom a főbérlő hamarabb belemenne a változtatásba, ha nem fúrva csak ragasztva tennénk fel kisszekrényt. De ettől féltem igen, hogy ilyen nemnagyon létezik
2012. febr. 10. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahha. Hát akkor szerintem ez felejtős. Már csak azért is, mert a ragasztás sokkal nagyobb kárt tesz a fürdőben, mint két lyuk. Ha ugyanis lejön, még az is lehet, hogy hozza magával a csempét.

Inkább próbálj meg vele egyeztetni a szekrény ügyében, mondd meg neki, hogy nagyon hiányzik egy tükrös szekrény, és vetess vele olyat, ami neki is megfelel. Így kiadásod sincs vele.

Például itt vannak olcsók: [link]

Nekem meg ez a kedvencem: [link]

Neki is érdeke, hogy a lakás jól felszerelt, a későbbiekben jól kiadható legyen :)

2012. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van olyan fürdőszobai szekrény mely tükrös és tiszta müanyag. egy fröccsöntött szekrény. Két oldalu ragasztóval

több helyen megfogatod a csempére "oszt jó napot" Ha költözöl egyszerüen letéped a falról

2012. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösziszépen, hasznosak a tanácsok! :)
2012. febr. 10. 15:56
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben vagyok, hogyan oldottad meg?
2019. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!