Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elkezdtétek a hozzátápl...

Amikor elkezdtétek a hozzátáplálást mennyi idő telt el mire ki váltottatok egy étkezést?

Figyelt kérdés

És amikor pl. már kiváltottatok egy déli étkezest gyümivel utána ellehet kezdeni egy delutanit fözelékkel?

Vagy ti hogy csináltátok?


2010. ápr. 29. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyümivel nem lehet főétkezést kiváltani, csak főzelékkel. A gyümit tízóraira és uzsira add. Két étkezés közt.A déli evést váltsd ki főzelékkel.
2010. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek kiváltottam a tízórait gyümivel 3,5 hét alatt.Másodiknak az ebédet főzelékkel 4 hét alatt.Következett az uzsi.Szintén 4 hét.Tízóraira, és uzsira néha tejpépes gyümi van, vagy gyümölcsös rizs.Persze minden kornak, táblázatnak megfelelően.Én betartom az ajánlásokat.

Egyáltalán nem siettetem a dolgot.

2010. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig tízóraira kóstoltatom az új ízt, hogy kiderüljön, ha valami nem tetszik neki. Most 6,5 hónapos és tízóraira főzeléket, uzsira pedig gyümit kap. A reggeli, déli és esti kajcsi még tápszer neki. 4,5 hónaposan kezdtük a kóstoltatás és 5,5 hónapos korára már kiváltottuk a tízórait, fél éves korára pedig az uzsit is. Amióta új ízeket kóstol tápszerből alig akar enni, viszont a gyümiket, főzelékeket falja.
2010. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nagyon lassan haladtunk.

6 hósan kezdtük, első étkezést 8 hósra váltottuk ki, másodikat 10 hósra, harmadikat 12 hósra.

Most 17 hós, napi 2 tápszer (reggel-este), rendesen ebédel, uzsizik, közben néha falatozik.

2010. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hósan kezdtük a gyümit tízóraira. Jövő héten lesz 8 hós. Eddig 2szer nem kért cicit a gyümi után. Tehát szerintem még hivatalosan nincs kiváltva a tízórai sem. Most kezdünk zöldséget kóstolni.
2010. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!