Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának milyen...

6 hónapos babának milyen Fisher Price fejlesztő játékot vegyek? Mássz utánam golyó, bödön?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyent, még nagyon pici ezekhez.
2016. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mókakockákag vettem neki. Nagyon szereti.
2016. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gyerekfüggő.

A lányunk 7 hónaposan kapott bödönt. Nem mondom, hogy nem élvezte, de nem is volt odáig érte. Nyomogatta az orrát párszor, de igazán 1 éves kor körül kezdett foglalkozni vele.

8 hónaposan kapott mókakockát és távirányítót. A kockák a mai napig nem izgatják (voltak hullámok, akkor pár percet el volt velük, de ennyi). Viszont a távirányító a játékok csúcsa volt. A mai napig előveszi, pedig már 2 éves. Szerintem ez érte meg legjobban az árát.

2016. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen zenélő könyvük van vagy mi, szereti nyomogatni, de őszintén szólva én nagy hülyeségnek tartom ezeket a dumálós játékokat. Olyan fura valahogy, hogy egy plüss fület nyomja és akkor mondja, hogy fül - ear. Mindezt ilyen beteg visítós hangon. Elhiszem, hogy tetszhet a piciknek, de ne áltassuk magunkat azzal, hogy ez fejleszt. Inkább az ember maga mondókázzon a picivel és fix, hogy anyától hamarabb tanul meg dolgokat, mint egy vinnyogó kutyától. Természetesen ez csak egyéni vélemény, te döntöd el, mit veszel, csak én úgy látom, felesleges pénzkidobás olyasvalamire, ami talán nem is tetszik majd a kicsinek és semmiképp nem fejleszt jobban, amennyire anya tudná a gyerkőcét :)
2016. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat, hogy a teljesen hétköznapi tárgyak jobban lekötik őket. Fakanál, üres műanyag flakon, stb. Ennyi idősen egy kupak nélküli PET palack volt az egyik kedvenc játéka.

De egyszer kapott egy falevelet egy borítékban, azzal másfél órát elvolt... Csak a levelet kellett cserélgetni, ha már nagyon száradt és porladt.

2016. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyszerű fürdős játékok lehetnek jók ilyenk idős babának, nagyon aranyosak a Fisher Price figurák. Mondjuk elég drágák is, mi kaptunk ajándékba, de őszintén szólva a kisfiam ugyanolyan jól szórakozik az olcsóbb gumikacsával is :)
2016. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél éves korában az én gyerekem semmivel nem volt el 2 percnél tovább. Egy csörgő vagy egy műanyagflakon kb pont annyira kötötte le, mint egy komolyabb játék.

9 hónapos kora körül már imádta a FP zenélő csigát, kipakolta és dobálta a formákat, zenéltette stb, de ekkor is kb ugyanolyan lelkesedéssel pakolta ki az újságos kosarat is.

Már elmúlt 1 éves, sokszor játszik rendeltetésszerűen a csigával, mostanában vettem észre rajta, hogy unalmas lett sokminden számára (újság pl), már nem mindegy mit kap. Babakorban még az volt.

2016. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A bödönhöz még kicsi szerintem.

Augusztusi fiamnak, (tehát igaz akkor ő még csak 4 hónapos) volt FP oroszlános pocakpárnát vettünk akkor évben mikulásra, hogy élvezze a hason fekvést. Azt szerette, fogzott és sokat rágcsálta a rajta lévő játékokat, meg nézegette magát a "tükörben".

2016. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!