Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honaposan kezdte el a...

Hany honaposan kezdte el a babätok mozogni zenere?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
6 hetesen. Volt egy kedvenc zenéje, letettük mellé a laptopot és azon szólt. Amennyire a fejletlen mozgáskoordinációja engedte, igyekezett ütemre "rángani". Annyira látványos volt, hogy levideóztam és el is küldtem a szóban forgó együttesnek, hogy szerintem ő a legfiatalabb rajongójuk.
2016. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyat már láttam videón én is, hogy alig pár hónapos csak hanyatt fekszik és mozog zenére :D nagyon cukik.


Kérdező, a kisfiam csak most kezdte 14 hónaposan és nagyon ritkán csinálja.

2016. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hónapos lesz és még nem táncol. :)
2016. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is elég korán mozgott a zenére, de igazából "rendesen" (a maga mókás módján) táncolni olyan 10-11 hónaposan kezdett :)
2016. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Onnantól hogy felállt. Ez nála kicsit később következett be, mint a nagyátlag. 13 hónaposan.

Tina Turner Proud Mary-je volt az első, amire rázta, de valami fergetegesen.

2016. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Körül a valaszokat. Fiam 6 hos, eleg ha dalolok es mar ki is kel magäbol es räzza ezerrel... eleg furi hogy ilyen picin... de cuki...
2016. nov. 18. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 honapos. Nemreg kezdte el hason fekve jobbra-balra mozgatni a fejet zenere. :D nagyon cuki tud lenni :D
2016. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a tapsolás zene hallatára annak számít, akkor kb. 7 hónaposan. A rugózásos "tánc", meg amikor felállt 11 hónaposan. Most 13 hónapos és mivel az 5 éves tesó miatt minden este zenét kell hallgatnunk, ő egyfolytában rugózik. Akár egy órán át is! :)
2016. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!