Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letezik olyan hogy 1 honaposan...

Letezik olyan hogy 1 honaposan csak fel orat alszik napkozban? Bovebben lent

Figyelt kérdés
1 honapos mult a fiam.Eleg hasfajos,igy vagy a napkozben vagy az ejszakank van oda.Sokat sir,probaltunk dolgokat de sokkal nem lett jobb.De eddig legalabb aludt 2-3 orat napkozben de kb 2 napja csak szenved.Jol lakik,beajul,beteszem a kocsijaba(ott szeret aludni a kisagyat kinem allhatja) es nagy nehezen elalszik es fel ora mulva fent van.Nem hiszem hogy a hasa mert nem sir csak nyuszog latni hogy nem tud renedesen mellyen elaludni csak lokdosi magat hason es ragja a cumit.Aztan felkel es a kovetkezo etetesig csak szenved mert aludna de nem tud de fent is lenne de nem bir.Eves utan amugy kb 10 percet van fent nezelodni aztan asitozik.Kaka nincs minden nap azzal is szenved szegeny.Altalaban 2 naponta van 1-szer.Amugy anyatejes.De mikor eszik nem nyugodt mar akkor sem csak fesziti magat,rangatja a cicit,faj a hasa gondolom.Valami tanacs?Mas is van igy hogy ilyen keveset alszik ilyen kicsinek?Atalussza nektek az ejszakat?Nekem meg nem altalaban fent van 11-02-05-07 mikor hogy.
2016. okt. 30. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Enyém összesen 3X20 percet aludt újszülött kora óta. Hordozva éltem túl a csecsemőkorát.
2016. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő szenvedve aludt napközbe. Amit bantam is meg nem is. Azért bántam mert még kicsik voltak kell az agyuknak a fejlődés kikapcsolás. Masrészről azért nem bantam mert igy tutira nem keverték az éjszakát a nappallal.

Mai napig rossz alvók nappal. Egyszerűen ilyenek. A lányom nem volt hasfájós a fiam viszont igen. Ő nagyon sokat szenvedett az első két hónapban. Minden idegszálammal kivoltam. Ha a férjem nincs szabin biztos megkattanok hogy egész nap sir.

Nálunk túlpörögnek és átesnek a holdponton azert nem alszanak, pedig lehúzom a redőnyt halkan szól a mese mert fehér zajra tudnak aludni de semmi. Este meg mar 7kor mindenki kidől mert elfáradtak. Ha tiszta csend volt se értem el valtoztást az alvás terén.

Ha hasfájós majd kinövi.

Én nem hordoztam őket vagy autósülésbe raktam őket és úgy vittem magammal mindenhova vagy pedig babakocsiba. A kisagyat szigorúan csak alvasra lehet használni. Nem szabad keverni hogy lerakod oda még csinálsz valamit.

Kitartást kivánok!

Én lassan 3 éve nem aludtam egy jót.

2016. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!