Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kisgyereke is sokat...

Más kisgyereke is sokat ugrál? Ez normális?

Figyelt kérdés
11 hónapos korától ugrál a kisfiam. Egész nap képes lenne rá. Ha örül, lát valamit, ami tetszik neki, vagy láthatólag csak úgy is. Nagyon élvezi, most 15 hónapos, persze sétál is. De nem értem, mi lehet ez a folytonos ugrálás. Ha nem ugrál, akkor is mozgásban van, dülöngél, lépeget.
2016. nov. 18. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

15 hós a lányom, még a fejét is rángatja, bólogat ide oda. Nagyon aktív. Rohan ugrál stb. Újabban körbe körbe forog.

Szerintem ez normális ilyen korban

2016. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire jellemző, de az én lányomra nem. 15 hónapos szintén.
2016. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ugrál de csak kint. Itt lakásban még nem láttam tőle. 14 hónapos.
2016. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém ahogy felállt a kiságyban, járókában szinte ugrált is. Most 2.5 éves, még mindig rengeteget ugrál. Rengeteget! Sokan mondják ilyenek a gyerekek, de nem! Az első nem csinálta. A második kivizsgálás alatt van autizmus miatt. Ha csak ugrál és a beszéd nem késik, látod, hogy mindent ért és rugalmas a viselkedése, nem nevet ha sírsz, észre veszi a környezetét, érdeklik a gyerekek, akkor nincs gond.
2023. ápr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!