Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben kiviszitek a...

Ilyen időben kiviszitek a kúszó-mászó babátokat az udvarra vagy a teraszra játszani? Mire teszitek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia'Lányom 8 hós,mászik mint a villám.Kintre egy kicsit már leraktam a fűre, de sokáig nem mertem.A plédről meg lemászik.Inkább a bogaraktól,meg a méhéktől féltem.,úgyhogy inkább sétálok vele, ő lépeget.Zárt teraszunk most épül, ott szabadon lehet.
2010. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 polifoamiot tettem ki, azon üldögélünk. Viszek ki jétákot, egyelőre nem akar lemászni róla, pedig bent nagyon aktív :)
2010. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Még egy kérdés: ilyenkor nem fázik már fel a földön? Mondjuk ha én leülök és nem érzem hidegnek akkor ő is mászkálhat rajta?
2010. ápr. 29. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány fok volt nálatok a szobában télen? Nálunk ma 23 fok volt a teraszon, árnyékban. tedd egy plédre nyugodtan, nem fog felfázni:)) Az enyém pici kora óta a szobában a szőnyegen egy vékony pléden játszott, tavaly egész nyáron a fűbe terített pléden és soha nem fázott fel. A babák nincsenek cukorból :)))
2010. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi.:-)
2010. ápr. 29. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mostmár lerakom a járólapozott teraszra simán. Én nem érzem hidegnek, akkor ő sem fázik fel. Kétlem, hogy hidegebb lenne mint bennt a parketta és a járólap, sőt ha süti a nap még melegebb :). Ma leültettem a fűbe is, vizsgálgatta, hogy mi az a zöld cucc.

Pár hete már a homokba is beleültetem, hacsak nem esett az eső előtte.

8 hós lesz jövő héten.

2010. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harisnya + koszolható nadrág + zokni - én ezt adom rá, ha az erkélyre megyünk. Most jöttünk be :) Nem teszek már le plédet, mert lemászik egyből. Most tanul járni is.
2010. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!