Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek a babájának...

Volt valakinek a babájának uszodaszamölcse? 6 hos kislányomnak 1 db van a fején.

Figyelt kérdés
Egyik orvos azt mondja hagyjam békén. Majd elmúlik, másik ecsetelni akarja erős szerrel. Nem tudom mit tegyek
2016. nov. 22. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak a lábán volt. Doki adott rá kétféle homeos szert, kb egy hónapon belül leesett, mint egy seb.
2016. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leirnád mi ez? 6 hos babának is lehet?
2016. nov. 22. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban volt rengetehet szenvedtunk vele anyaval mert az a jellzo ra h ha egy van jon a tobbi... ha leszedik de vhol egy megmarad... ordogi kor.

Tele voltak a karhajlatim labhajlataim utana mar a nyakam is... pedig tobh borgyogyaszt is vegigjartunk volt aki szikevel vagta ki volt aki ecseteloz irt ra (az ecseteles sokkal rosszabb volt pedig a szikenel is egyesevel beszelunk tobb tucat szemolcsrol) de vegul az ecseteles hatott.

En mar nem baba voltam hanem olyan 12-13 de fajdalmas tapasztalatbol mondom h legyel ovatos vallald be az ecsetelest es nagyon figyeld h kijon e mashol is neki

2016. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy uszoda?

Mert abból nem egy szokott lenni, hanem sok kicsi, és tetjedis viszonylag rövid időn belül.

Bőrgyógyászhoz vitted?


Ha budapestiek vagytok, akkor a Heim Pál Kórházat nagyon tudom ajánlani. (Az SZTK-s bőrgyógyász nálunk se konyít semmihez, ráadásul 3 hónap egy időpont. Lányomnak a talpán volt, fájt neki a járás, közölte hogy nem sürgős eset...)


Reggel 7-re oda lehet menni, akkor van sorszámosztás, 8-tól rendelés, másfél-két óra várakozással megúszható bármelyik nap így.

Asszem beutaló sem kell, de ez megér egy telefont, nehogy hiába menjetek...

2016. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen bőrgyógyászatra, fizetős helyre. Kb 3 hónapja megvan neki és 1 db. Nekem is ez a furcsa. Nem terjed. Csak hol kisebb hol nagyobb. Volt hogy leszáradt a teteje.
2016. nov. 23. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy fizetős magánorvos, nem biztos hogy jó és helyt álló az amit ő megállapít, sajnos tapasztalatból mondom.
2016. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!