Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a kislányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
9 hónapos lesz akkor, még nem ül. Gondolkodtam táncoló vagy a tanuló kutyushugin, csak nem tudom az meddig köti le, meddig érdekes. Vagy a golyós kockás zsiráf? Egyéb ötlet?
2016. nov. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a tanulókutya és társai csak pénzkidobás. Szavakat az édesanyától hallani hasznosabb és érdekesebb. Plüskutyát meg okcsóbban is kapsz. Ennyi idősen jó ajándék a montessori torony, formabedobó, golyópálya. Leginkább egy évesen tud majd ezekkel játszani de már most is ismerkedhet velük. Vagy autö amit tologathat , labda.
2016. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ebben a korban nem kotik le oket nagyon a jatekok sokkal

Erdekesebb minden mas. Szerintem a jatekoknak kedobb lesz inkabb "hasznuk" en ezt veszem eszre nalunk

2016. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kislányom hat hónapos volt az első karácsonyán, az fp tanuló kutyust kapta. már akkor jókat mosolygott neki, mostmár majdnem 2,5 éves de még mindig szereti, csak mostmár énekel meg táncol vele
2016. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Matatófal
2016. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!