Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-5,5 hónapos babócák anyukái!...

5-5,5 hónapos babócák anyukái! Hogy vagytok? Miket csinál már a babátok?

Figyelt kérdés
Hány kiló/centi a babó,miket eszik stb.. :) Mindenre kíváncsi vagyok! :)
2016. nov. 23. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém amikor ennyi idős volt 7-8 kg között volt (3570-el született) és 70 cm kb. Csak tápszert evett még. 5,5 hónaposan fordult hasról hátra, hátról hasra már korábban sikerült neki. Kúszni is elkezdett hátrafele meg ekkor kezdett négykézlábra állni.
2016. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5hónapos, hátáról hasára fordul, egy kétszer már vissza is sikerült, próbál ülni. Tejet eszik igény szerint, nem kapott még mást. 7700g, centit nem tudom. Éjjel nagyon sűrűn felke,l 2-3 óránként. Én emiatt szarul vagyok, mert alig alszom.
2016. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Huhh.. Nem irigyellek második! :S

Én babám tápszeres, 6 hetes koráig volt tejcsi, sok stressz, kórházba járkálás stb... már 4,5 hós korától kap babahamit, nagyon szereti. :) Most 7500 gramm és 70 centi körül van,3750el született és 55 centivel. :)

Hátról-hasra már ő is fordul, hasról-hátra még nem, csak hintázik ide-oda. :D Az ülés nálunk is probléma, ülne fel, babakocsiba fekve hiszti.. de nem merem ültetni még támasztva se..:( Ti hogy vagytok/voltatok vele?

2016. nov. 23. 12:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah, babuci már este 9-től hol 5ig, 6ig de ma pl fél 7ig aludt, szóval 4 hónapos kora óta végre én is tudok pihenni..:) Bár előtte se volt annyira gáz, kelt 2 és 5 körül, de akkor 10ig simán aludt reggel.. :)
2016. nov. 23. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az enyém ilyenkor kezdett kelni éjjelenként 3-5 alkalommal reggel 6-kor kelt fel és este 8-kor aludt el. Szóval túl kipihent én se voltam.
2016. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A nappalok nálunk is tudnak katasztrofálisak lenni! Van mikor fél órát nem alszik egybe estére csupa nyűgösség.. :( Este szerencsére pancsi után azonnal alszik, az elejétől kezdve altatja magát...

Első, neked mennyi idős a babád?:)

2016. nov. 23. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos lesz hétfőn. 7 hónapos koráig nem aludt nappal fél óránál többet. 3-4 alkalommal 20-30 percet ezt is minimum 10 perc popórázás után. Aztán elkezdett hosszabban aludni.
2016. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jövőhéten leszünk 5 hósak.Az én babóm 71cm és 8750gramm. Hátról hasra fordul mindkét irányban. Hason fekve körbe kúszik. Előre még nem tud kúszni és hasról sem fordul hátra. Megtámasztva tud ülni. Nappal egyhuzamban félórát alszik. Ki is vagyok tőle, mert nyügi. Mindig próbálom vissza altatni. Este nyolc körül elalszik és van hogy 3-kor kel van hogy csak 6-kor. Nem jöttem még rá miért ilyen változó. Eszik már almát,répát,krumplit,sütőtököt,őszibarackot holnap kóstolja a céklát,de még étkezést nem tudtam kiváltani.
2016. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!