Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy nem a párotoktól vagytok terhesek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 02:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Elmondanám, nem itt gyakorin boldog boldogtalannak, hanem a páromnak!
2016. szept. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon elcsodalkoznek, hogy útszéli lett belőlem. Ez ugyan képtelenség, de mindegy. Elmondanam a páromnak is, az apának is és mennék abortuszra
2016. szept. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
79%

Rájönnèk, hogy a Bridget Jones babát vár miatt hülyesègeket álmodok.


Egyèbkènt a rèszletektől függne, hogy jó, vagy rossz irányt venne a dolog. (Ki a másik, mièrt a megcsalás, kit szeretek, ki szeret engem, bírnám-e anyagilag egyedül akár stb)

2016. szept. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
45%

Miért léptél félre? Biztosra tudod hogy nem a párodé? Ha hazudsz és kis esze van kitudja számolni mikor voltatok és mikor nem együtt. Ha őszinte vagy akkor csak a csodában reménykedhetsz, mert az én részemről megbocsájthatatlan egy félre lépés.

Ha a párod nem ez a kategória akkor is ha kiderül valami megtörik benne és ha veled is maradna nem lenne ugyan az az ember.

2016. szept. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%
Szégyelném magam, hogy semmi erkölcsöm és félredugok. Ha nem vallom be, akkor még csaló szemétláda is.
2016. szept. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%
Hát kerekedne a szemem,hogy hogy a pi,csába lettem mástól terhes,ha le sem feküdtem mással a páromon kívül!
2016. szept. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
64%

Rájöttél? Mármint hogy? Így a 24. héten, vagy mi?

Hogy lehet erre "rájönni"?


Mármint most érted.. félrekefélsz, aztán a következő hónapban meg már kimarad a menstruáció? Nem ez volt az első gondolatod, hogy "bssza meg, lehet, hogy a szeretőtő van a gyerek"?

Egyébként fogalmam sincs. Elég kellemetlen helyzet, amit soha nem szeretnék átélni, ezért nyilvánvalóan nem csalom meg a páromat. Ha mégis bekattannék és így történne, akkor meg az a minimum, hogy védekezek.

2016. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 17. 07:36
 9/39 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan nem írnám ki ide. Ha azért mentél félre, mert rettegsz a verekedő férjedtől és nem mersz elválni, de szükséged volt szeretetre, azt sem értené meg ez a díszes társaság, ugyanúgy mindennek elmondanának.
2016. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%
Meglepődnék, és azonnal kérvényezném hogy vegyék csodaszámba, mivel mással nem feküdnék le s férjemen kívül, nem vagyok ribizli.
2016. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!