Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannos saját márkás...

Rossmannos saját márkás pelenkáról milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés

Érdekelne az ár-érték arány. Sosem szoktam ott vásárolni, de most rengeteg kupont dobáltak be, ami 10% kedvezményre jogosít.

Őszintén szólva pelenkás gyerekem sem volt évek óta, a most születendőnek vennék 2-es pelust, mert emlékeim szerint a newbornt hamar kinövik, és abból meg már kaptunk ajándékba...



2016. okt. 28. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nappalra 4-est használunk. Tökéletesen bent tartja amit bent kell. Előtte pampers premium care volt nappal is,de már sajnálnám rá a pénzt, mert nem tud többet mint a babydream.
2016. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha, ha a Pampersre hasonlít, akkor óvatos leszek, nekem az egyik gyerekemmel sem jött be soha. Nem is értettem, miért esküsznek ár ennyire, nekem csak akkor volt, ha ajándékba kaptam, de alig vártam, hogy elfogyjon, éjjelre nem is adtam soha...
2016. okt. 28. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hasonlít a pampers-re, azt én sem szerettem különösebben. Zselés, én a második babámmal használok most babydreamet, de pelenkaboltból van, újracsomagolt. Meg vagyok elégedve vele tökéletesen.
2016. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. Nem értem, h hogy tudod egy lapon említeni a Pampers Premium Care-rel vagy bmelyik magasabb árfekvésű Pampers-szel. Ég és föld a kettő, a lányom megijedt pisilésnél. (egyszer kevés lett a nálunk lévő pelus, vettem egy mintacsomagot, aztán visszamentünk kiskiszerelésű Pampers-ért)
2016. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyes-kettes pelus jó volt nagyon, viszont a 3-as már nekem nem az a minőség volt, mint az előző kettő. 3-as 4-esből Müllereset használunk.
2016. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nappalra feleslegesnek érzem megfizetni, mivel NÁLUNK tökéletes a babydream nappalra, éjjelre meg pampersre esküszöm. Nem mondtam egy szóval se, hogy olyan mint egy magasabb árkategóriájú, de ha bent tart mindent, nincs tőle kiütés, nincs vele probléma akkor miért kellene nappal is használni?

Nem igazán értem, hogy az én tapasztalatom miatt miért kell letámadni. Mindenkinek más válik be. Lehet, hogy az 5-ös méret meg nem jön majd be, na bumm...De a 4-es az én babámra, nappalra tökéletes.

2016. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pamperssel kezdtük, de pont az akciók miatt 2 csomag után áttèrtünk erre.

Nagyon jó. Tesómèk, nagybátyámèk, sógoromèk is ilyet használnak. Most 4-eset használunk. Eddig sem èjszaka, sem nappal nem folyt ki a pisi belőle.

2016. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pelenka kiütések jelentek meg, semmi nem használt, csak amikor abbahagytam ezt a pelust. Amúgy nem folyik ki semmi.
2016. okt. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem olyan mint a pampers! a nedvszívása jó, nem ázott át,akkor sem ha sok pisi volt,ebből a szempontból jó, nem is vastag,de a belső felülete durva a pampershez képest,köszönő viszonyban sincs a puhával. ez nem érzékeny bőrű babánál nem gond,de érzékenynél kidörzsöli a bőrt kb mint a smirgli. a fiamnak nagyon vörös volt tőle mindene,nem csak a feneke,minden cm ami a pelushoz ért,még a hasát,combját is kellett krémeznem. a lányomra pedig kicsi volt a 4-es, hiába 13,6 kgra vettem (jóval feljebb írja a súlyhatárt)
2016. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!