Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig kell sapi...

Mennyi idős korukig kell sapi a hideg ellen és kb. hány fokig? Nyáron oké a nap ellen, de most tavasszal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
az én fiam 7 hónapos, egész héten sapka nélkül vittem sétálni.
2010. ápr. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Az én fiam 20honapos és még mindig adok rá sapit.Könnyen kap füllgyulladást és abbol nem kérek mégegyszer.
2010. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
21 hós a lányom, de én általában adok rá egy könnyű kis kendőt. Olyan csalóka a tavaszi idő, hol elkezd fújni a szél, hol ezerrel süt a nap. Kis szellős sapitól nem lesz melege, de a fülecskéjét levédi (sok baba füle érzékeny) és az erős tavaszi naptól is véd. A lányom már maga szól, ha melege van vagy fázik, sőt, le is veti a fölösleges ruhadarabot, de ezt a könnyű kis kendősapit szereti.
2010. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Attól is függ mekkora haja van. Az én lányom 1 éves koráig szinte kopasz volt, így tavasszal is meg nyáron is végig fejfedő volt rajta :) Hőmérséklettől függetlenül sapi vagy vékony kalap, kendő. De ha dús hajú, az valamennyire védi a fejét. Szerintem.
2010. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kislányom és nem viseli el a sapkát, kendőt. Ha ráadom, 10 perc múlva izzadt a haja, akármilyen vékony is a fejfedő... Így aztán nem kockáztatok, hogy megfázzon... Még soha sem volt beteg... Valahogy úgy látom, ez a "sapka legyen rajta, mert megfázik a füle" mizéria most egy ideje ekkora "divat". A nagy gyerekeim idejében (3 nagy van) jó időben nem nyomtak a gyerek fejére sapkát.... akkor se volt több fülfájós gyerek, mint ma...
2010. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én próbálok adni majdnem 14 hónapos lányomra, de mindent leszed a fejéről.

Még a kötős sapit is.

Úgyhogy nem adok rá, ha hűvösebb van marad a kapucni, azt elviseli

2010. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző

egyébként szerintem is túlzás ez a sapkát a gyerekre, ha nincs hideg, vagy nem tűz a nap, akkor is.

2010. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!