Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 12 hetes babám 1 hete ha...

Ma 12 hetes babám 1 hete ha ölben van kb 45 fokos szögben és oda adom a kezébe az ujjamat felhúzza magát, tegnap óta meg már magától felhúzza magát függöleges helyzetbe. Korai ez még, nem?

Figyelt kérdés
Nem erőltetjük neki, Ő csinálja magától, de nem árt ez a gerincének?
2008. okt. 6. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ő csinálja nincs baj. a babák tudják mi nekik jó.
2008. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem is meglepo volt amikor a kislanyom mar 8 hetesen probalta magat felhuzni.Amikor voltunk a 2 honapos oltason es a dokino megvizsgalta O is meg volt lepodve amikor az ujjat megragadta a babym es probalta magat felhuzni.Nevetve mondta,hogy ez meg korai lenne,de nem semmi hogy ilyen ero van mar benne.Ugyhogy,ne aggodj a dokinom szerint nem art a kis gerincenek,mivel nem Mi eroltetjuk,hanem O sajat maga probalkozik.:-)

Udv.es gratulalok!Egy 11 hetes baby anyukaja.

2008. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is ez van, előfordul hogy sírvafakad ha nem engedem ülni. Tudtam, hogy a gerincének ez nem tesz jót, ezért "titokban" mindig tartottam a hónaljánál, hogy ne nehezedjen rá a súlya. A doki azt mondta nem baj, ha magától csinálja, de ne hagyjam úgy sokáig, max. néhány percig!
2008. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk is 8 hetesen úgy húzta fel magát, hogy fel is állt a lábára, és megtartotta a testét, ráadásul a 38. hétre született.
2008. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor nincs semmi gond. mikor sikerül felülnie nagyokat kacag, tehát biztos tetszik neki. ha meg nem akkor elsírja magát és türelmetlenkedik. néha vissza fektetem hogy ne erőltesse magát de hát annak is sírás a vége.
2008. okt. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!