Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen párosításban adnátok...

Milyen párosításban adnátok két nevet ezek közül?

Figyelt kérdés

29. hétben járok és két kisfiú után végre kislányunk lesz.

Kisfiaink neve: Patrik András és Csongor Miklós

Mivel rövid a vezetéknév ezért két nevet szeretnénk mint a fiúknál. (A fiúknál a nevet a nagypapa és az apuka után kapták.)

Első névnek, amik listásak: Adél, Lilien, Olívia, Lenke, Blanka

Második névnek:

Dóra, Zita, Andrea(anyukám után), Sára

Milyen párosítást választanátok?

De más ötletek is érdekelnek!



2016. nov. 25. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Blanka Zita

Lenke Sára


Nekem ezek tetszenek. Jó babavárást!

2016. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Bocs, én csak egy szenvedő 3 neves egyén vagyok, de szeretném közölni, hogy elég nagy kib"szás ez velünk. Állandó jelleggel 3 nevet kell leírkálni mindenhova, amiből az egyiket úgyse használod soha. De azért ott van, mert legyen. Alig várom, hogy férjhez menjek, és az egész nevem 4 szótagból álljon. De, hogy a kérdésedre is válaszoljak:


Lenke, Blanka, Sára nálam a pfuj kategória, a másikak meg bármilyen párosításban jöhetnek.

2016. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2. kommentelő: Nekem is három nevem van es en egyáltalán nem szenvedek vele. Szeretem mindkettőt, lehet h nem használom a második nevem, de így adtak a szüleim így viselem. Es a férjem nevét is felvettem es nem esik nehezemre 4 nevet leírni.

Es nem kib*szas szerintem, de kinek mi.

2016. nov. 25. 09:54
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Lenke Sára

Blanka Sára

Adél Zita


Egyébként nekünk is kislányunk lesz hamarosan, a 39. hetet taposom.

A rövid, mindössze 4 betűs vezetéknév miatt neki is 2 utóneve lesz: Bettina Mirtill


Nekem hosszú vezetéknevem és hosszú keresztnevem van, a lányomnak 2 betűvel lesz hosszabb. Nem kicseszés vele szerintem.

2016. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Lilien Andrea,anyukád is biztos örülne neki ☺
2016. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Lenke melle keresnek valamit. Az altalad felsoroltak nem illenek melle.
2016. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Ikerlányaim Blanka és Zita, úgyhogy én a Blanka Zita párosítást adnám.


Blanka és Adél tetszik az első nevek közül, a második nevek közül az összes. A mi végső listánk amúgy így nézett ki: Blanka, Zita, Adél, Kinga, Andrea, Sára. Én pedig Dóra vagyok és imádom a nevem.

2016. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Lilien Olivia

Nekem Lilien a nagy,Izabell a pici. A harmadik majd ha lesz és remélem lány, nála Eliza,Henriett merült fel,de nekem az Olívia is tetszik nagyon.

Nagyszülő után nem adnék. Ha anyud után adod,anyós megsértődik,mégha nem is mondja.

Nekem is két keresztnevem van,én se díjazom. Nincs is használva mindkettő,gyereknek se lenne használva,úgy minek.

2016. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Olívia Sára

A többi nekem nem illik össze.

2016. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
:) Én 20 hetes vagyok, nekünk is kislány lesz, eddig úgy tűnik, hogy a Lilien Sára nevet kapja. :) Nálam még a topp 3-ban van a Bíborka, de a párom ez ellen nagyon tiltakozik. :( A Ti neveitek közül még az Olívia tetszik.
2016. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!