Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elalszik par hetes babotok...

Ha elalszik par hetes babotok az elektromos hintaszekben, akkor hagyjatok hogy ott aludjon, vagy kiveszitek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiveszem!Nem jo még neki ha döntve alszik.
2010. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordult,hogy benne hagytam olyankor kikapcsoltam,hogy ne hintáztassa és szépen aludt. Azért dönthető volt persze,de még se víz szintesig.Könnyen megszokja,hogy abba alszik el és az nem jó..,szóval csak ritkán hagytam neki főleg ha már nagyon szenvedett és hosszú idő után végre elaludt akkor nem akartam felébreszteni,hogy átrakom az ágyba.
2010. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb.3.5 hónapos volt a babám,mikor megkapta,sokszor elaludt benne nappal,de nem vettem ki,mert felébredt volna,és nem volt szivem zaklatni.Éjszakára viszont sohasem hagytam benne,az már lehet,hogy neki még nem lett volna jó.
2010. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!