Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja! Mi történik? Egész...

2 napja! Mi történik? Egész nap alig alszik és nyüszög mintha semmi nem lenne jó neki! Sokat eszik hol 3ora mulva hol 4 vagy éppen csak 2.5 óránként! Mit tehetek? Ez csak szerintem nem normális? 2 hós kisfiú anyukája

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a 3. nyűgös nap egymás után. :S Kivagyok. :S Pedig az én lurkóm 13 hós. Foghatjuk az időjárásra, a fogzásra (bár arra Te még nem), Nálad lehet a hasfájás is akár stb. stb. Majd megtudod, a nyűgre mindig van ok! :)
2010. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én három hónapos fiam is két napja nyüszög, még evés közben is siránkozott. Én már a lázát is megmértem, sőt ki akartam hívni a gyerekorvost,de a következő pillanatban elvigyorodott. Ennyit erről, fogjuk a frontra.

Tiszta a feneke, tele a hasa, nem fázik, nincs melege,nem lázas, nem unatkozik...nem tehetünk semmit, hallgatjuk a visnyogást. :))))

Én dajkálom, bár a karom szakad le a hat kilójától, most szerencsére alszik.

2010. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!