Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeri valaki Debrecenben a...

Kreativ eLeM kérdése:

Ismeri valaki Debrecenben a Vau-ra szövetkezetet, illetve Dr. Kulcsár Andrea gyermekneurológust? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

#gyermekneurológus #Vaura #Dr. Kulcsár Andrea
2016. nov. 27. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr. Kulcsár Andreát nem ismerem, viszont mi Dr. Katona Nórához járunk a klinikára,őt csak ajánlani tudom. :)
2016. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, én még csak gondolkodom rajta, hogy elvigyem-e a babát egy vizsgálatra, mivel egy hónappal hamarabb érkezett a drága, most 14 hónapos és mindenki mást mond, hogy hol kéne tartania, néha már teljesen kikészítenek. Aztán azt is mondják, hogy ebben az időszakban nagyon máshol járhat a babák fejlődése, ezért ne aggódjak! A kérdésben szerplő helyről azt olvastam, hogy kutyával is dolgoznak, gondoltam ez érdekes lehet a piciknek.
2016. dec. 1. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de hátha valaki még idetéved:


Dr. Kulcsár Andreához akkor sem hinném többé a gyereket, ha fizetnének érte.


2 órával az időpont után jutottunk be, pedig mi voltunk az elsők aznapra.

A Faraktár utcáról küldtek oda, mert kevésnek találták az ottani lehetőségeket.

Nem volt kommunikatív, kb. 3 perc vizsgálat után megírta a papírt, miszerint folytassuk a megkezdett tornát.

De szóban semmit nem mondott.

Mikor rákérdeztem, akkor vetette oda, hogy nincs hely a mozgásfejlesztésben, meg amúgy sem vesznek át máshonnan gyereket.


Elpazaroltunk egy napot, tök fölöslegesen, a kb. 1 év várakozásról nem is beszélve.

2019. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Előttem hozzászólónak igaza van.

Egyáltalán nem kommunikatív!

Időpontra megyünk és kb. 2 óra várakozási idő, a gyerek ezalatt az idő alatt elfáradt és már úgy megyünk be, hogy a gyerek teljesen ki van. (Ha magánba mész hozzá ott más a hozzáállása).

Mi váltottunk.

2021. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg 2019-ben kerestem meg, h időpontot kérjek a gyerekemnek, akiről akkor derült ki, hogy autista-gyanús. Visszaírt, hogy ha eddig nem gyanakodtunk erre, akkor nincs is nagy baja, és menjünk máshoz.
jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk autizmus gyanúval miért neurológushoz akartatok fordulni pszichiáter helyett? Neurológus maximum kevert specifikus bno kódot adhat, mert ahhoz van kompetenciája. A Kenézy Autizmus ambulanciája a megfelelő ilyenkor, nem a rehab.
jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltunk ott is,onnan küldtek volna neurológushoz.
jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!