Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegeden Deák Andrea szemorvos...

Szegeden Deák Andrea szemorvosnál mennyibe kerül 1 vizsgálat? Vagy úgy általában 1 magán szemorvosnál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Lens Optikában voltam, nem magán, de nem sztk. 6000 volt a vizsgálat (2 éve...), plusz a cucc, amit vettem. Ha babával mész, lehet, hogy ez jobb, de mindenképp húzós az összeg.

Kifejezetten magánrendelésről nem tudok nyilatkozni, szerencsére s.o.s. eset még nem volt.

2011. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szegedi árakat egyáltalán nem ismerem. Mi pont jövő héten visszük a háromévesünket vizsgálatra Budapesten a Pálfia Szemészetre, ott 13 ezer forint az első vizsgálat. Úgy tudom, ez drága helynek számít (viszont az ország egyik legjobb privát szemészetének mondják).
2011. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt esetleg azóta vki Deák Andreánál? Vélemény? Ár?
2012. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tőlem mindig 3 ezret kér. Kiskoromban gyűlöltem, mostanában egész normális.
2013. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!