Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki fürdetöszivacsot?

Használ valaki fürdetöszivacsot?

Figyelt kérdés
Hasznos? Nem dörzsöli a baba börét?
2010. ápr. 30. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban szoktam venni,igazi tengeri szivacsot,az nagyon jó puha és olyan pont jó méretű,mert nem nagy. Én ezt nagyon szeretem,bár az ára elég húzós...
2010. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk, de az én 16 hónapos lányom fél tőle
2010. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Auchan-ba lehet kapni ilyen kis babaszivacsot, olyan 90 ft, a szivacs be van vonva egy kis mintás textillel.

Imádja a babám, én nem dörzsölöm vele, csak játszik ő maga. Mivel olcsó lehet gyakran cserélni.

2010. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi sima fürdöszivacsot használunk százasba vesszük csomagonként 200ft.Mikor megyek már sikongat annyira szereti.Szét teszi kezét lábát.:-))Tündéri
2010. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagyunk egyedül, az én lányom is fél tőle. Pedig már 2 éves, többször és többfélét is próbáltuk, de sír
2010. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van a lányomnak, de fürdés közben abból fedezi a folyadékigényét...
2010. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik szivacsra gondolsz? Arra, amelyikre rá kell fektetni a babát (mackó formájú, a kád aljára), amikor még nem tud ülni, és így nem kell fognod, és két szabad kézzel könnyebben tudod fürdetni, vagy a fürdőszivacs, amivel mosdatod? Én mindkettőt használom (vagyis amire fektetni kell, azt csak használtam, mert már nagy a lányom, de nagyon bevált, le tudtam fektetni a kádban, ő szabadon tudott pancsolni, nekem meg mindkét kezem szabad volt, könnyen tudtam fürdetni és nem szakadt le a derekam), de egyik sem dörzsölte a bőrét. A mosdatószivacsát én is valamelyik hipermarketben vettem, kifejezetten babáknak készült, nagyon puha szivacs, mint valami puha textil, szóval nem dörzsöl.
2010. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a tengeri szivacsra gondolsz,mi azt használunk,lehet drágább,de puhább mint a rendes szívacs,és nem telepednek meg benne a bacik!!
2010. máj. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Arra a szivacsra gondoltam,amivel fürdetjük. Én tegnap próbáltam,Domet bébiszivacs,de az én babám is fél töle :) Mosni nem tudtam vele,végig a kezében szorongatta. Biztos jobb a tengeri szivacs,mert ez elég kemény,nem simul úgy rá.

Köszi a válaszokat.

2010. máj. 1. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!