Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panda pelenkáról mi a vélemény...

Panda pelenkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, csak ez volt a közértben. Az éjszakát kibírta, de nem is volt sok a tartalma. Nekem úgy tűnik nem lehet jól, passzentosan feltenni. De remélem tévedek, nem akarom kidobni. Ti használjátok?
2016. dec. 1. 09:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Valaki??


Soha nem ázott át úgy mint ebben, a déli alvás során, szóval kidobott pénz volt. Ennél szarrabb pelenkát....

2016. dec. 1. 14:16
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy nagy rakás kaki ez a pelenka. Nagyon vékony, semmit sem szív fel, max egyszer, ha belepisil, utána ki kell cserélni. Nagyon gagyi a tépőzár is rajta. Nekünk a 4-es kell, passzentosan fel lehet rakni, ha kicsi a gyerek. De nekünk már csak éjszaka kell, nagyobb a gyerek. Én úgy vettem észre, hogy hiába van rajta, hogy hány kilósra jó, ez nagy kamu. Már az alsó határon lévő súlyú babára sem jó, nagyobb kell. Nálunk csak ezt lehet kapni vasárnap, mert egy bolt van csak nyitva, gondoltam jó lesz egy napig. Hát reggelre csupa pisi volt a ruhája, takarója, matrac, de még a párna is, mintha rá sem adtam volna, pedig csak egyszer-kétszer pisil be éjjel. Be is dobtam a kályhába, gyújtósnak viszont tökéletes, bár arra kicsit drága.
2016. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!