Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtanul hajópadlón mászni?

Megtanul hajópadlón mászni?

Figyelt kérdés
Babám szépen megoldotta a kúszást, bár még mindig látom, hogy tudna szebben is, ha nem csúszna picit ki. Van habszivacs szőnyege, de kicsit az is csúszik és hamar lejön róla, pedig duplát tettem össze. A bőrtalpú zokni nem marad meg a lábán. Kicsit hideg a föld, ezért nem merek sokat mezítlábaztatni. Akiknek hajópadló vagy parketta van, mik a tapasztalatok, megtanul így is majd màszni? Hagyom az ágyon is gyakorolni, a négykézláb próbálgatásánál tart, de néha így már màszna is. Nem szeretném, ha emiatt visszamaradna. 7 hós lesz.
2016. dec. 4. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne tanulna már meg! Az egyensúlyon múlik, nem a padlófelületen.

De ha megnyugtat, most tele vannak az üzletek térden is csúszásgátlós harisnyanadrággal.

2016. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk igazi parketta van, nem ez a laminált. 24 elmúltam és tudok járni. Nem fogja befolyásolni a mozgását a padló.
2016. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

? :D

Nem, akiknél hajópadló van, ott sajnos megreked a gyerek fejlődése a kúszásnál... ezt komolyan kérdezed? :D

2016. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhh... :/
2016. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen nem gondoltam, hogy nem tud majd lábra állni, de a màszás egy fontos dolog a későbbiekre való tekintettel is , nem csak mozgásfejlődés miatt és egyik ismerősöm mondta, hogy nàluk a gyerek csak szőnyegen hajlandó màszni.


1. Melyik üzletben láttad pl. ?

2016. dec. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!