Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet lehet csinálni...

Tejpépet lehet csinálni tápszerrel?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogyan?
2010. máj. 1. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mármint a tejpépet tápszerrel kikeverni?Vagy tápszerből tejpépet csinálni?

Egyiket sem lehet. A tejpép tulajdonképpen tápszer, csak sűrűbb állagú.Nekem így magyarázta a dokink.Mindkettőt vízzel kell kikeverni.

2010. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tejpépet víz helyett tápival keverni.
2010. máj. 1. 18:09
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért szeretnéd egyébként?

Én azt szoktam, hogy az előírt arányokat betartva csinálok fél adag tejpépet, és fél adag tápszert, és ezt keverem össze, így tudja cumiból inni, mert az én babám a tejpépet valamiért kanállal nem eszi...

2010. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
miért kellene tápszerrel csinálni? vagy tápszer, vagy tejpép, de mindkettő vízzel
2010. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor csináld így, ha extra módon hizlalni akarod a babádat, mert ez így egy szénhidrát-bomba lesz!
2010. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam kevesett hízott, én most úgy csinálom neki a tízórait, hogy 100 mili víz, 3,5 evőkanál tejpép+2 mokkáskanál tápszer.

2010. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Értem már, hogyan szeretnéd.Attól függ, milyen tápszer, és milyen tejpép. Pl. mi Milupa peptit ettünk, ettől szinte hasmenése volt.Kaptunk Sinlac-ot, az székrekedést okozott.Na ennek a kettőnek a keverékét el tudnám képzelni esetleg.
2010. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kb 6-7 hónapos volt a fiam mikor egyik napról a másikra nem ette meg a tápszert.Csak a pépes ételeket ette meg szopcsizott is még akkor.Nagyon ideges voltam már a második napon és úgy döntöttem,hogy a vaniliás pépet tápszerel készítem el.Így a saját megnyugtatásomra minden nap sikerült megetetni vele 180ml tápszer is:)

Mi a milupának a Ha vaniliás pépjét és a milupa HA2es tápszert ettük együtt akkor.Két hétig tartott ez nála,hogy elutasította a tápszert,meg persze minden folyékonyt amit cumisüvegből kínáltunk neki.Csak a szopcsi volt,de én tudtam,hogy az nagyon kevés és nagyon féltem,hogy kiszárad,így ki kellett találnom valamit,hogy tápláló folyadékot juttassak a picibe.Persze mikor letelt a két hét utánna két hétig pedig a pépes kaját nem ette csak is kizárólak tápszert és cicit kért ismét két hétig:)

Hány hónapos a babád?

Te miért akarod így adni neki a pépet?

Végül nálunk kiderült,hogy azért csinálta ezt a érdekes evés ivást a kisfiam két hétig mert jött a foga.

2010. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
AZÉRT SZERETNÉM ÍGY CSINÁLNI,MERT REGGEL NEM AKARJA MEGINNI A TÁPSZERT.GONDOLTAM ADOK NEKI TEJPÉPET,CSAK NEM TUDOM,HOGY A TÁPI NEM-E LÉTFONTOSSÁGÚ 1 ÉVES KORIG?ÍGY HÁT GONDOLTAM ÖSSZEKEVEREM A KETTŐT.SZERINTETEK?
2010. máj. 3. 08:28
 10/15 anonim ***** válasza:
A tejalapú étkezés fontos, bár nem írtad, hány hónapos a babád. Ha nem fogadja el a tápszert, egy másik fajtát próbálj ki, de ha már a sokadikon is túl vagytok, és még mindig nem akarja megenni, akkor helyette nyugodtan adhatsz neki tejpépet, az a lényeg, hogy tejalapú legyen az étkezés. Hogy milyen formában, az már nem annyira fontos.
2010. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!