Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hason elaludt a fiam,...

Ha hason elaludt a fiam, akkor egész éjszaka, maradhat ugy, vagy visszaforditsam? Azóta szeret hason lenni, miota ö egyedül megtud fordulni, de vissza nem. Hadjam, nem fog a keze elzsibbadni? 4 honapos

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hónapos, születésétől kezdve hason alszik. Nem fog elzsibbadni a keze, hagyhatod úgy nyugodtan.
2010. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam nyolc hónapos, két hónapja szokott rá a hason alvásra.Nem szoktam megfordítani, nem akarom, hogy felébredjen.Reggel, amikor felkel, nem vettem még észre, hogy fájlalná a kezét, nem sír, mozgatja.

2010. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos. Kb. 2 hete kezdett a hasára fordulni. Ő mindig is utált hason aludni, ezért vagy oldalvást, vagy háton aludt.Visszafordulni ő sem tud, így amikor már nem tud mozogni semerre, fölsír, de nem ébred föl.Ezzel jelez nekem, hogy jó lenne, ha csinálnék valamit, mert neki nem jó így.:)
2010. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!