Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes a babám és tegnaptól...

10 hetes a babám és tegnaptól alig akar enni, de vizet körülbelül fél litert megivott, tegnap is meg ma is. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
melege van es szomjas,nyugodtan adhatsz teat neki szoptatas mellett,nem fogja abbahagyni,ez hulyeseg aki mondhja.En fel evet szotattam es naponta ivott teat a nagy melegben,latszott rajta hogy mennyire jol esik a zsiros tej utan...
2010. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anyaszeres a babád, vagy tápis?

Ha anyaszeres, én vizet egyátalán nem adnék, igya csak a tejcit!

Ha tápis, akkor nem tudok segíteni...

Egyébként, hogy mi lehet az oka? Lehet, hogy megtelik a kis gyomra a sok vízzel és azért nem akar már enni. Szerintem pár óra múlva úgyis kiürül a gyomra és akkor valami kajcsit kínálj, a vizet csak aztán, ha a hamit már befejezte! Én így csinálnám, bár hozzáteszem, hogy nálunk még nem merült fel ilyen probléma... az én babám anyatejes és ha akarom sem tudom megitatni, mert nem fogad el se vizet, se teát.

2010. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!